Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Giro

Giro Tremor

  • Giro Tremor
  • Giro Tremor
  • Giro Tremor

Giro Tremor

Opis produktu Giro Tremor

Nowy sezon 2018.EN1078 WAŻNA UWAGA Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z przepisami europejskimi EN1078. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie tego kasku w innych krajach, które nie podlegają tej europejskiej homologacji EN1078, zniechęcając do używania tego w tych krajach.

Giro Tremor jest protuktem związanym z kategori? Kaski oraz należy do kategorii Ochrona wyselekcjonowanej dla rowerowy, bikeinn. Nie czekaj dłużej i ciesz się z korzyści jakie daje przynależność do społeczności bikeinn. Jakie są korzyści Giro Tremor? Ten produkt został specjalnie zaprojektowany, by wspierać pasję do sportu, jakim jest rowerowy.

Cechy Giro Tremor

Opinie klientów i pytania (5)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Uwielbiam klamrę

-

Mam to dla mojego 4,5-letniego dziecka. On jest po prostu najmniejszym ustawieniem, ale wciąż dobrze pasuje. Żyjemy łatwą sprzączką, która pozwala mu to zrobić wystarczająco dobrze, nie raniąc go. Hełm można wyhodować tak, by pasował do mojej głowy, więc prawdopodobnie będzie go trwał do momentu, gdy dorośnie lub rozbije go. Świetna wysyłka za pośrednictwem mórz do USA. Myślę, że zajęło to nieco ponad tydzień.

Świetnie i szybko

-

świetny produkt i szybka dostawa.

Wielki hełm

-

Kupię od nich mój następny hełm.

Świetny

-

dobry produkt, szybka cena, dostawa

Wielki hełm

-

Ten kask jest niesamowity w cenie! Tak jak moja kronika giro

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Podobne produkty

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij