Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Giro

Giro Tremor

Giro Tremor

Giro Tremor

  • Giro Tremor
  • Giro Tremor
  • Giro Tremor
  • Giro Tremor
  • Giro Tremor

Giro Tremor

Opis produktu Giro Tremor

Gdy każdy krawężnik jest skokiem, a każda plama brudu krzyczy o poślizg, Tremor ™ jest po to, aby zachować uśmiech na szerokim poziomie, nawet jeśli zostaną znalezione tymczasowe ograniczenia. Niektóre z najlepszych cech naszej linii dla dorosłych, takie jak konstrukcja In Mold i nasz uznany system mocowania Roc Loc® Sport, oferują wszechstronność, wygodę i szerokie możliwości regulacji - młodzi jeźdźcy muszą jeździć pewnie. A z mnóstwem zabawnych opcji kolorystycznych do wyboru, jest to doskonała opcja, aby dopasować emocje jazdy i uczucie radości po tej pierwszej przejażdżce lub okrążenia wokół pompy.

Funkcje:

Pełna skorupa Hardbody ™

Zdejmowany daszek

Wyściółka Quick Dry

Odbicie

Budowa:

W formie z poliwęglanu z powłoką EPS

Dopasuj system:

Roc Loc Sport

Wentylacja:

18 otworów wentylacyjnych


EN1078 WAŻNA UWAGA Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z przepisami europejskimi EN1078. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie tego kasku w innych krajach, które nie podlegają tej europejskiej homologacji EN1078, zniechęcając do używania tego w tych krajach.

W sklepie bikeinn z rowerowy znajdziesz Giro Tremor w różnych rozmiarach i kolorach. Co więcej, możesz dopełnić swoje zamówienie produktami podobnymi do Giro Tremor, m.in. z kategorii Ochrona od swojego sklepu rowerowy online. Przeczytaj poradnik naszych ekspertów rowerowy na temat sprzętu, a także opinie o Giro Tremor.

Cechy Giro Tremor

Recenzje klientów i pytania (3)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Świetny produkt.

-

Najlepsza cena i niesamowity produkt. Dobrze zapakowane i szybka dostawa.

Wielki hełm

-

Kupię od nich mój następny hełm.

Świetny

-

dobry produkt, szybka cena, dostawa

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij