Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Giro

Giro Tyrant MIPS

Giro Tyrant MIPS

Giro Tyrant MIPS

Giro Tyrant MIPS

  • Giro Tyrant MIPS
  • Giro Tyrant MIPS
  • Giro Tyrant MIPS
  • Giro Tyrant MIPS
  • Giro Tyrant MIPS
  • Giro Tyrant MIPS

Giro Tyrant MIPS

Opis produktu Giro Tyrant MIPS

Kask tyran mips® został zaprojektowany, aby zaspokoić potrzeby współczesnych jeźdźców na szlakach progresywnych. Równie w domu na leśnym singletracku, jak i na skoczniach, postawa tyranów zapoczątkuje współczesną erę kolarstwa górskiego.

Chociaż styl jest zaniżony, Tyrant może pochwalić się niezliczonymi przełomowymi technologiami, w tym wentylacją tunelową Wind i technologią kulistą MIPS. MIPS Spherical wykorzystuje parę warstw pianki, które działają jak kula i gniazdo, aby przekierować energię uderzenia podczas zderzenia. Jedną warstwą jest EPS, który dobrze nadaje się do wypadków przy dużych prędkościach. Drugą jest pianka EPP o niższej gęstości z właściwościami odbicia, aby poradzić sobie z niską prędkością, przetaczać się w przypadku rozlania brudu. Dodatkowe pokrycie tego pełnego kroju dodatkowo zwiększa możliwości ochronne, a jednocześnie kieruje kask w nowym kierunku dla rowerzystów poszukujących stylu ponad prędkość.

Cechy:

MIPS® SPHERICAL:

MIPS Spherical to para warstw pianki, które działają jak kula i gniazdo, aby przekierować energię uderzenia podczas zderzenia. System wykorzystuje dwie wyraźne warstwy pianki wewnątrz kasku, a nie pojedynczą warstwę pianki i plastikowej wkładki. Jedną warstwą jest EPS, który dobrze nadaje się do wypadków przy dużych prędkościach. Druga to pianka EPP o niższej gęstości z właściwościami odbicia.

HARDSHELL WITH IN MOLD HARDBODY ™ DOLNY OWIJEK:

Dwuczęściowa skorupa łączy w sobie twardą zewnętrzną twardą skorupę z dolną skorupą z poliwęglanu trwale połączoną z wyściółką dla zapewnienia trwałości bez nadwagi.

PROGRESYWNA WARSTWA ™:

Do zarządzania energią uderzenia stosuje się dwa różne materiały: Jedna warstwa jest EPS, która dobrze nadaje się do zderzeń z dużą prędkością. Druga to pianka EPP o niższej gęstości z właściwościami odbicia, które dotyczą bardziej powszechnych uderzeń przy niskiej prędkości.

ROC LOC® AIR DH:

Regulowany system dopasowania zwiększa komfort kasków, stabilność i wentylację wnętrza, jednocześnie zmniejszając ryzyko przypadkowej regulacji.

BEZ NARZĘDZI, ŚRUBA NA WIZJERA:

Łatwo regulowany bez użycia narzędzi i dodatkowego majstrowania, i oferuje wiele pionowych regulacji okularów scenicznych, gdy ich nie nosisz.

WENTYLACJA STACK ™:

Otwory wentylacyjne na linii brwi pomagają wyciągać ciepłe powietrze z dala od okularów, aby wyeliminować zaparowanie, jednocześnie umożliwiając bezproblemową integrację z okularami.

WENTYLACJA NA CHEEK:

Umożliwia cyrkulację chłodnego, świeżego powietrza wewnątrz kasku, aby pomóc Ci się ochłodzić i rozwiązać problem zarządzania potem.

Dane techniczne:

Wentylacja:

Ukierunkowana wentylacja kominowa przy linii czoła 14 otworów wentylacyjnych z wewnętrznym kanałowaniem

Super dopasowanie

Budowa:

Twarda skorupa z poliwęglanu w formie

Dolne owinięcie twardego ciała

Progresywne nakładanie warstw z wkładką zewnętrzną eps i wkładką wewnętrzną epp

System dopasowania: roc loc® air


EN1078 WAŻNA UWAGA Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z przepisami europejskimi EN1078. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie tego kasku w innych krajach, które nie podlegają tej europejskiej homologacji EN1078, zniechęcając do używania tego w tych krajach.

W sklepie bikeinn z rowerowy znajdziesz Giro Tyrant MIPS w różnych rozmiarach i kolorach. Co więcej, możesz dopełnić swoje zamówienie produktami podobnymi do Giro Tyrant MIPS, m.in. z kategorii Ochrona od swojego sklepu rowerowy online. Przeczytaj poradnik naszych ekspertów rowerowy na temat sprzętu, a także opinie o Giro Tyrant MIPS.

Cechy Giro Tyrant MIPS

Płeć
Wiek
ochrona kask
Użycie
Kolor

Recenzje klientów i pytania (5)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Doskonały kask i doskonała obsługa

-

Dobry kask, bardzo wygodny i przede wszystkim świetnie wygląda. Ponadto jazda enduro jest bezpieczna bez obawy o nic. Również wysyłka była szybka i bezpieczna.

Wygodne

-

wygodny i bardziej ochronny kask do noszenia .. zalecane.

Tyran giro

-

Świetne dopasowanie Wygodna pokrywa, doskonała usługa dostawy.

Dobra cena i szybka wysyłka

-

1 w najlepszej cenie online za dobry i fajnie wyglądający kask. Otrzymano w ciągu 10 dni do Singapuru

Znakomity produkt.

-

Naprawdę podobał mi się hełm. Wszystko dotarło w porządku, w oryginalnym opakowaniu.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij