Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Intova

Intova Universal Adapter USB Charger

  • Intova Universal Adapter USB Charger
  • Intova Universal Adapter USB Charger

Intova Universal Adapter USB Charger

Opis produktu Intova Universal Adapter USB Charger

Kompaktowa konstrukcja zapewnia adaptery AV dla globalnego wykorzystania i porty ładowania USB z wyjściem 2 5V 1000mAh. Dostosowuje się korki w ponad 160 krajach i pozwala 2 do ładowania urządzeń USB jednocześnie. Model # USB CH


UWAGA: Nie jest USB CH napięcia transformatora to tylko wtyczkę. Upewnij się, że urządzenie jest wiele napięcia przed użyciem w innych krajach.Dane techniczne:


2 porty USB: 5V DC, 1A max


Diody LED stanu zasilania / USB AC


USA, Wielka Brytania, UE, UA przejściówek zawarte


Bezpiecznik zapewnia ochronę przed przepięciami


Zapasowy bezpiecznik zawarte


Wejście: 110 250V, 3A


2 USB 160 krajach


Korzystaj z naszych ofert dla Intova Universal Adapter USB Charger. W twoim sklepie online rowerowy, w bikeinn mamy najlepsze produkty, dzięki czemu możesz w pełni korzystać z ulubionego sportu i uprawiać go z najlepszym sprzętem rowerowy. Możesz także sprawdzić inne kategorie rowerowy i znaleźć produkty marki Intova w najlepszej cenie.

Cechy Intova Universal Adapter USB Charger

Rodzaj produktu
Podkategorie

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij