Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

ION

ION Protection Spine Plate SAS TEC

  • ION Protection Spine Plate SAS TEC
  • ION Protection Spine Plate SAS TEC

ION Protection Spine Plate SAS TEC

Opis produktu ION Protection Spine Plate SAS TEC

Maksymalna ochrona i zoptymalizowana wentylacja odgrywają główne role w tej płycie mamy plecak kręgosłupa opracowanego wspólnie z niemieckiego producenta SAS TEC. Ochraniacze SAS TEC 3D wykonane z miękkiej pianki elastycznej Visco twardnieje na uderzenia, są zgodne i wieloma mistrzami wpływ na Bodys konturów. CE impregnowane zgodnie z EN 1621 2: 2014

Cechy:

SAS TEC: SAS TEC jest niemieckim producentem innowacyjnego oparte kamizelek kuloodpornych części ochronnych. Od wielu lat w ochronie wybitnych motocykl i najlepszy wybór dla Twojego bezpieczeństwa.

Używamy ochraniacze 3D z lepko elastycznej miękkiej pianki z wartościami absorpcji niesamowite uderzeniowych.

Ochraniacze: Szybko rozwiń powrotem do pierwotnego kształtu jest zgodny z wieloma wpływu ciepła są tolerancyjni wobec - na przykład transport kontenerów lub bagażniku samochodu wykonany jest z 50% oleju odnawialnej rzepakowy

Tworzywo:

100% PU


W obecnej chwili ION Protection Spine Plate SAS TEC dostępny jest w bikeinn. Sprawdź jakie inne produkty rowerowy, marki ION znajdziesz w sklepie z rowerowy. Stwórz swój outfit z modelami Części zapasowe. W bikeinn posiadamy najnowsze modele Ochrona. Sprawdź naszą kolekcję rowerowy i znajdź coś dla siebie.

Cechy ION Protection Spine Plate SAS TEC

Podkategorie
Rodzaj produktu
Użycie

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij