Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

K-edge

K-edge Garmin Mount

  • K-edge Garmin Mount
  • K-edge Garmin Mount
  • K-edge Garmin Mount

K-edge Garmin Mount

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu K-edge Garmin Mount

UWAGA: Jeśli masz Garmin Edge 800, 810 lub 1000, należy zakupić K EDGE K13 505 [kolor] XL Górze.


Profesjonalnym montażu komputerów Garmin Edge i Forerunner GPS. Elegancki projekt oraz rozmieszczenie komputera poprawia wykorzystanie Garmin krawędzi 200, 500, 510, 800 i 810 modeli. Zamontować można skonfigurować do Garmin Forerunner 310XT (wymaga zestawu Garmin Quick Release).


Nie jest zgodna z 910XT dzięki kształtowi swojego zestawu szybkiej uwalnianiu.


STRONG - CNC aluminiowa platforma do inżynierii bezpiecznie trzymać Garmin.

POSITIVE - Zaawansowany interfejs formowanego wtryskowo Garmin poprawia komputera trzymając moc i zachowuje podpis K Edge ostateczne "kliknąć" w cztery bezpiecznych punktów ryglujących.

PRO - idealna pozycja samo jak oryginał K EDGE Garmin zamontować niskie, zwarte i aero. Poprawiona estetyka projektu z ukrytymi śrubami.

ZGODNY - ¼ Włącz interfejs Garmin EDGE Komputery, mogą być zorientowane na Forerunner 310XT.


Góra K EDGE Komputer ustawia ekran komputera Garmin poniżej górnej części kierownicy, skoncentrowane i przed łodygi. Daje to użytkownikowi ulepszoną ergonomiczną widok na wyświetlaczu od ich pozycji na rowerze i oszustwa wiatru, eleganckim kokpitu.


Made in USA, dożywotnią gwarancją przeciw wad materiałowych lub produkcyjnych. Uszkodzenia wynikające z nadużycia lub upaść wyłączone.Dane techniczne:


Kierownica o średnicy 31.8mm - Kompatybilność

Obsługiwane Komputery - Garmin Edge 200, 500, 510, 800, 810 i Forerunner 310XT

CNC z aluminium 6061 T6 Platforma

Szczegółowe formowanego wtryskowo Garmin Interfejs

Waga - 32 gramów

Gwarancja - Wszystkie produkty EDGE K są gwarantowane do wykonywania przez całe życie


Wszystkie produkty rowerowy z kategorii Podpory mają wysoką jakość producenta i dbają o nawet najdrobniejsze szczegóły. W bikeinn znajdziesz szeroki wybór Elektronika produktów od K-edge. K-edge Garmin Mount w cenie 48.95 $, z gwarancją najniższej ceny, bezpiecznej płatności i dostawy!

Cechy K-edge Garmin Mount

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij