Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Kask

Kask Caipi

  • Kask Caipi
  • Kask Caipi
  • Kask Caipi

Kask Caipi

Opis produktu Kask Caipi

Kask MTB Kask Caipi zapewnia wysoki poziom ochrony i lekki komfort w bardzo dobrze wentylowanej skorupie. Ten stylowy kask do rowerów górskich charakteryzuje się wyjątkowo lekką konstrukcją i ma zintegrowaną wentylację w daszku zapewniającą w sumie 22 otwory wentylacyjne zapewniające optymalne chłodzenie. Ten kask, zaprojektowany specjalnie dla kolarstwa górskiego, zapewnia wszechstronną ochronę niezbędną dla kasków szlakowych. Dzięki głębokim, wentylowanym panelom bocznym kask chroni całą głowę aż do podstawy czaszki, a płynnie zintegrowany daszek chroni przed rozpryskami wody, brudu i słońca. Pod względem komfortu i bezpieczeństwa Kask ustanawia nowe standardy dzięki termoformowanej wyściółce i sprawdzonemu systemowi Octo Fit. Gwarantuje to bezpieczne i stabilne dopasowanie bez punktów nacisku. Dopasowanie można dodatkowo poprawić dzięki indywidualnie regulowanemu rozdzielaczowi paska, który ustawia wyściełaną klamrę na miejscu.

Funkcje:

Doskonała wentylacja dzięki 22 otworom wentylacyjnym

Kompleksowa ochrona dzięki dużej osłonie głowy

Wysoki komfort dzięki termicznie wyściełanemu materiałowi

System Octo Fit dla optymalnej regulacji

Regulowany rozdzielacz paska dla optymalnego dopasowania

Spełnia normy bezpieczeństwa UE, USA i AUS

Dane techniczne:

Niska waga: 250 g


EN1078 WAŻNA UWAGA Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z przepisami europejskimi EN1078. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie tego kasku w innych krajach, które nie podlegają tej europejskiej homologacji EN1078, zniechęcając do używania tego w tych krajach.

Kochasz rowerowy? Kupuj Kask Caipi i ciesz się ze spędzania wolnego czasu z bezpiecznymi i zaufanymi produktami matek jak: Kask. Nie zapomnij, że mamy wspaniałą gamę Ochrona we wszystkich rozmiarch i dla każdych warunków pogodowych. W celu zapewnienia najbardziej efektywnego uprawiania rowerowy, modele Kaski zostały zaprojektowane we współpracy z profesjonalistami!

Cechy Kask Caipi

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Kask

-

Produkt włoski, gwarancja jakości. Idealnie pasuje na głowę

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Podobne produkty

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij