up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Kask

Kask Protone WG11 Kołowrotek Surfcastingowy

plus
  • 360Kask Protone WG11 Kołowrotek Surfcastingowy
  • Play videoKask Protone WG11 Kołowrotek Surfcastingowy
  • Kask Protone WG11 Kołowrotek Surfcastingowy

Kask Protone WG11 Kołowrotek Surfcastingowy

Opis produktu Kask Protone WG11 Kołowrotek Surfcastingowy

Protone waży zaledwie 215 gi wykorzystuje wyściółkę 3D Dry z wielowarstwowym procesem budowy otwartych komórek, aby zapewnić bardziej komfortową jazdę.

Posiada wyjmowaną i zmywalną wewnętrzną wyściółkę, wykonaną z tkanin CoolMax, a jej wewnętrzna wyściółka została poddana obróbce przy użyciu Sanitized przeciwdrobnoustrojowego procesu.

KASK nadal wykorzystuje technologię Multi In Moulding do tworzenia poliwęglanowej osłony górnej, pierścienia podstawy i tylnej części skorupy kasków.

Jest on połączony z wewnętrzną nasadką z polistyrenu za pomocą technologii KASK In Molding Technology, aby poprawić amortyzację skorupy.

Jego wzmocniona rama dodatkowo zmniejsza ryzyko wstrząsu pękającego skorupę.

Dane techniczne: Waga: 215 g (rozmiar M) Normy: EN 1078, 1203, 2063 Technologia: Pasek podbródkowy z ekoskóry: Podbródek z paskiem podbródkowym z ekologicznej skóry Antyalergiczny i nadający się do prania pasek podbródkowy jest wyjątkowo wygodny i pomaga uniknąć podrażnień skóry.

Wyściółka sucha 3D: trójwymiarowa wyściółka 3D DRY wykorzystuje wielowarstwowy proces budowy otwartych komórek: zaawansowana technologia zapewniająca najwyższy komfort i wydajność.

Włókno Coolmax: wyjmowana i zmywalna wyściółka wewnętrzna z materiału Coolmax Rama wewnętrzna: Innowacyjna wewnętrzna rama wzmacniająca oferuje gr.

większa wytrzymałość mechaniczna i lepsza zwartość.

W przypadku wstrząsu zapobiega rozbiciu się hełmu na wiele części, umożliwiając gr.

większe bezpieczeństwo dla każdego kierowcy.

W formowaniu: Innowacyjna technologia formowania, łącząca wewnętrzną nakładkę z polistyrenu z zewnętrzną pokrywą z poliwęglanu, zapewnia lepszą amortyzację.

MIT: Technologia MIT, zastosowana do wszystkich kasków rowerowych KASK, gwarantuje większe bezpieczeństwo i pełną ochronę dzięki warstwie poliwęglanu, która pokrywa skorupę na górze, na pierścieniu bazowym i na plecach.

Dopasowanie Octo: gumowany regulator Micro Dial zapewnia lepszy gr.

ip.

Pływające punkty kontaktowe kołyski łączą wewnętrzne żelowe podkładki dla optymalnego komfortu.

Podpory te zostały zaprojektowane tak, aby swobodnie oscylowały w zakresie 180, umożliwiając idealne dopasowanie do każdej kształtnej głowy.

Szkieletowe wsporniki kołyski zostały zaprojektowane i udoskonalone, aby zapewnić najlepsze dopasowanie i wsparcie, a jednocześnie być tak lekkie, jak to możliwe.

Odkażona tkanina poddana obróbce: Wewnętrzna wyściółka poddana obróbce przeciwbakteryjnej i przeciwdrobnoustrojowej Odkażony proces.

Kontrola aerodynamiczna: Niesamowicie aerodynamiczna i wydajna skorupa, przetestowana w tunelu aerodynamicznym i zapewniająca naprawdę imponujący współczynnik CX.

Każda pozycja głowy zakłada, że wypływ powietrza będzie idealnie zgodny z hełmem.

Dobra widoczność: Naklejki o wysokiej widoczności dla maksymalnego bezpieczeństwa nawet w złych warunkach widoczności.
EN1078 WAŻNA UWAGA Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z przepisami europejskimi EN1078. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie tego kasku w innych krajach, które nie podlegają tej europejskiej homologacji EN1078, zniechęcając do używania tego w tych krajach.

Jeśli interesuje Cię Kask Protone WG11 Kołowrotek Surfcastingowy, musisz wiedzieć, że znajduje się u nas w magazynie w najlepszej cenie. Produkty z kategorii Ochrona marki Kask mają najwyższą jakość. Kask projektuje produkty specjalnie dla rowerowy, które są zaprojektowane, dla wysokich wymagań klientów. Przekonaj się i wybieraj produkty, takie jak Kask Protone WG11 Kołowrotek Surfcastingowy już dziś!

Cechy Kask Protone WG11 Kołowrotek Surfcastingowy

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Przejrzeć

-

To niesamowite, że otrzymałem zamówienie przed dostawą danego dnia. Zamówienie jest zgodne z moimi oczekiwaniami. Dziękujemy za wyjątkową usługę

Hełmy

-

Czy twoje kaski Kask są dostarczane z australijską naklejką normalizacyjną

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up