up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Kask

Kask Rapido Ładowanie Tabletów I Laptopów Do

Kask Rapido Ładowanie Tabletów I Laptopów Do

plus
  • 360Kask Rapido Ładowanie Tabletów I Laptopów Do
  • Play videoKask Rapido Ładowanie Tabletów I Laptopów Do
  • Kask Rapido Ładowanie Tabletów I Laptopów Do
  • Kask Rapido Ładowanie Tabletów I Laptopów Do

Kask Rapido Ładowanie Tabletów I Laptopów Do

Opis produktu Kask Rapido Ładowanie Tabletów I Laptopów Do

Dane techniczne:

Waga: 260 gr.

Technologia: w odlewnictwie: Technologia wtrysku, łącząca wewnętrzną skorupę z polistyrenu z zewnętrzną powłoką z poliwęglanu, gwarantuje gr.

eater zdolność absorpcji wstrząsów.EN1078 WAŻNA UWAGA Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z przepisami europejskimi EN1078. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie tego kasku w innych krajach, które nie podlegają tej europejskiej homologacji EN1078, zniechęcając do używania tego w tych krajach.

Teraz możesz złożć zamówienie bez konieczności wychodzenia z domu w bikeinn, sklepie internetowym specjalizującym się w produktach rowerowy. Chcemy, abyś spędzał czas w sposób niepowtarzalny i dlatego oferujemy największy wybór Kaski, produktów Kask. Dowiedz się więcej o produktach rowerowy. Kask Rapido Ładowanie Tabletów I Laptopów Do zaprojektowany został by zapewnić pełen komfort podczas wykonywania swojego ulubionego sportu lub codziennych czynności.

Cechy Kask Rapido Ładowanie Tabletów I Laptopów Do

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up