Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Kask

Kask Rapido

Kask Rapido

  • Kask Rapido
  • Kask Rapido
  • Kask Rapido
  • Kask Rapido

Kask Rapido

Opis produktu Kask Rapido

Dane techniczne:

Waga: 260 gr.

Technologia: w odlewnictwie: Technologia wtrysku, łącząca wewnętrzną skorupę z polistyrenu z zewnętrzną powłoką z poliwęglanu, gwarantuje gr.

eater zdolność absorpcji wstrząsów.EN1078 WAŻNA UWAGA Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z przepisami europejskimi EN1078. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie tego kasku w innych krajach, które nie podlegają tej europejskiej homologacji EN1078, zniechęcając do używania tego w tych krajach.

Kask Rapido kupisz w wielu wariantach i kolorach. Jeśli interesuje Cię zakup Kask Rapido z naszego sklepu online rowerowy - bikeinn, nie zastanawiaj się dłużej i kupuj z odstawą do domu. W bikeinn znajdziesz najniższe ceny rowerowy sprzętu od Kask.

Cechy Kask Rapido

Recenzje klientów i pytania (2)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Niezły kask

-

Bardzo lekki kask, dobrej jakości, zdecydowanie polecam!

Kask capido

-

Doskonała dostawa międzynarodowa i dobre opakowanie. Oryginalny i świetny produkt.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij