Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Mavic

Mavic Crossmax Thermo Shoe Cover

Mavic Crossmax Thermo Shoe Cover

  • Mavic Crossmax Thermo Shoe Cover
  • Mavic Crossmax Thermo Shoe Cover
  • Mavic Crossmax Thermo Shoe Cover

Mavic Crossmax Thermo Shoe Cover

Opis produktu Mavic Crossmax Thermo Shoe Cover

Kluczowe cechy:


Scuff Straż +


Informacja o produkcie:


Z tyłu na zamek błyskawiczny z staydown ściągacza

Odblaskowych

Wzmocnienia hypalon na toe Heal i dla większej ochrony DWR

Membrana

Ciepłe Shell


Z Mavic Crossmax Thermo Shoe Cover można cieszyć się ze spędzania wolnego czasu bez komplikacji. Jeśli lubisz markę Mavic i ich produkty do rowerowy, odwiedź naszą kategorię Obuwie męskie, znajdź to, czego szukasz i złóż zamówienie jak najszybciej i odbierz je w ciągu kilku dni. Naszym celem na bikeinn jest zapewnienie wysokiej jakości produktów dostępnych dla wszystkich, wraz ze sprawną obsługą dostawy na całym świecie.

Cechy Mavic Crossmax Thermo Shoe Cover

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Bardzo dobrze chronią i stanowią dobrą alternatywę dla kupowania butów zimowych, ale ich rozmiar jest bardzo uczciwy

-

Nie będąc zamiennikiem zimowego buta z Gore-Tex lub podszewką, te pokrowce mogą być alternatywą, jeśli zestawisz je z dobrymi ciepłymi skarpetkami. Jedyny problem, jaki znalazłem, to rozmiar. Początkowo kupiłem rozmiar L, który - jak się okazało - musiał służyć na rozmiar 44 jako limit, ale w moich butach, także Mavic i tej wielkości, zakładanie pokrowca było prawie niemożliwe, ale potem nie mogłem postawić stopy w bucie z powodu nacisku Ćwiczyłem (moje buty są miękkie); więc uważnie sprawdź, jaki rozmiar kupujesz w stosunku do rozmiaru buta. Co do reszty, nie wypróbowując go w bardzo zimne dni, myślę, że zadziała, utrzymując stopę odizolowaną od zewnątrz i zapobiegając zamoczeniu butów przez rozpryski i mgłę / lekką wodę deszczową.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij