up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Mavic

Mavic Crossmax Thermo Tylna Osłona Wentylacyjna

Mavic Crossmax Thermo Tylna Osłona Wentylacyjna

plus
  • Play videoMavic Crossmax Thermo Tylna Osłona Wentylacyjna
  • Mavic Crossmax Thermo Tylna Osłona Wentylacyjna
  • Mavic Crossmax Thermo Tylna Osłona Wentylacyjna

Mavic Crossmax Thermo Tylna Osłona Wentylacyjna

Opis produktu Mavic Crossmax Thermo Tylna Osłona Wentylacyjna

Kluczowe cechy:


Scuff Straż +


Informacja o produkcie:


Z tyłu na zamek błyskawiczny z staydown ściągacza

Odblaskowych

Wzmocnienia hypalon na toe Heal i dla większej ochrony DWR

Membrana

Ciepłe Shell


Interesuje Cię Mavic Crossmax Thermo Tylna Osłona Wentylacyjna? Nie czekaj dłużej, kupuj ten produkt w najlepszej cenie i zawsze z bezpieczeństwem, które oferujemy w bikeinn. Tutaj można znaleźć wszystkie informacje na temat Mavic Crossmax Thermo Tylna Osłona Wentylacyjna. Mavic jest jedną z najlepszych marek rowerowy, projektującą produkty dla Obuwie dziecięce, dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Cechy Mavic Crossmax Thermo Tylna Osłona Wentylacyjna

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Bardzo dobrze chronią i stanowią dobrą alternatywę dla kupowania butów zimowych, ale ich rozmiar jest bardzo uczciwy

-

Nie będąc zamiennikiem zimowego buta z Gore-Tex lub podszewką, te pokrowce mogą być alternatywą, jeśli zestawisz je z dobrymi ciepłymi skarpetkami. Jedyny problem, jaki znalazłem, to rozmiar. Początkowo kupiłem rozmiar L, który - jak się okazało - musiał służyć na rozmiar 44 jako limit, ale w moich butach, także Mavic i tej wielkości, zakładanie pokrowca było prawie niemożliwe, ale potem nie mogłem postawić stopy w bucie z powodu nacisku Ćwiczyłem (moje buty są miękkie); więc uważnie sprawdź, jaki rozmiar kupujesz w stosunku do rozmiaru buta. Co do reszty, nie wypróbowując go w bardzo zimne dni, myślę, że zadziała, utrzymując stopę odizolowaną od zewnątrz i zapobiegając zamoczeniu butów przez rozpryski i mgłę / lekką wodę deszczową.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up