Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Mavic

Mavic CX01 Aero Blades Kit

  • Mavic CX01 Aero Blades Kit
  • Mavic CX01 Aero Blades Kit

Mavic CX01 Aero Blades Kit

Opis produktu Mavic CX01 Aero Blades Kit

Cechy:

Linia produktów: opony.

Dyscyplina: Akcesoria.

Kategoria Sport: 1.

Jazda rowerem.

Kraj pozyskiwania: Roumanie.Sprawdź Mavic CX01 Aero Blades Kit w magazynie, w najlepszej cenie. Możesz również zapoznać się z produktami Koła i opony i wybierać nasze najlepsze oferty. Znajdź najnowsze promocje i odkrywaj wszystkie nasze wyprzedaże w Akcesoria i części w niesamowitych cenach! Wszystko to, aby zapewnić Ci najlepszą ofertę za każdym razem w bikeinn.

Cechy Mavic CX01 Aero Blades Kit

Recenzje klientów i pytania (2)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Doskonała obsługa

-

Produkt jest zgodny z opisem i strona internetowa jest doskonała, ponieważ od jakiegoś czasu szukam tych części. Chciałbym również powiedzieć, że dostawa była pierwszej klasy, a wszystko działo się w tej chwili. Wielka piątka dla całego zespołu w bikeinn.

Cena i ilość

-

Czy mogę zapytać, czy podana cena dotyczy kwoty użytej na jedno koło, czyli dwóch? Ponieważ dwa koła są potrzebne na jedno koło, chciałbym potwierdzić ilość u Państwa, dziękuję!

Nasi eksperci odpowiadają

Witaj, ten produkt zawiera dwa ostrza.
Pozdrowienia.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij