Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Mavic

Mavic Deemax MIPS

Mavic Deemax MIPS

Mavic Deemax MIPS

Mavic Deemax MIPS

  • Mavic Deemax MIPS
  • Mavic Deemax MIPS
  • Mavic Deemax MIPS
  • Mavic Deemax MIPS
  • Mavic Deemax MIPS
  • Mavic Deemax MIPS

Mavic Deemax MIPS

Opis produktu Mavic Deemax MIPS

Ten zaawansowany kask do jazdy w terenie zapewnia doskonałą ochronę MIPS, a także komfort, wentylację i prosty, bezpieczny system dopasowania.

Nic nie przebije uczucia szczytu długiej wspinaczki i toczenia się w hałaśliwym zejściu. Niezależnie od tego, czy płyniesz po polach na wykopanym szlaku, czy spadasz na kamienistą ścieżkę singletrack, potrzebujesz specjalnie zbudowanego sprzętu, który zapewni Ci pewność, ochronę i komfort jazdy na granicy możliwości. W tym celu powstał kask szlifierski Deemax MIPS.

Priorytetem numer jeden w Deemax MIPS jest ochrona. Jest zbudowany z wykorzystaniem wysokiej jakości technologii EPS 4D, która zapewnia do 30% lepszą amortyzację wstrząsów niż standardowa konstrukcja EPS. Ma również rozszerzone tylne pokrycie dla pełnej ochrony, w tym z tyłu głowy. Ma także system ochrony mózgu MIPS, który wykorzystuje zintegrowaną warstwę o niskim tarciu między skorupą kasku a wkładką. Pozwala to na przesuwanie się hełmu względem głowy w przypadku zderzenia lub uderzenia, co może zmniejszyć energię obrotową i siły przenoszone na mózg.

Oprócz ochrony podczas jazdy na szlaku, Deemax MIPS oferuje również innowacyjne technologie dopasowania, w tym nasz wyjątkowy system Autofit, który zapewnia bezproblemowe idealne dopasowanie od razu po wyjęciu z pudełka. Zapomnij o kłopotach z regulacją paska, po prostu załóż go i idź. A przy zaledwie 310 g (wraz z przyłbicą) nie spowolni cię na podjazdach.

Kluczowe zalety:

Ekskluzywna kombinacja technologii bezpieczeństwa dla maksymalnej ochrony:

Unikalne połączenie systemu ochrony mózgu EPS 4D i MIPS.

Technologia EPS 4D zapewnia do 30% lepszą amortyzację wstrząsów niż zwykła konstrukcja EPS.

Technologia MIPS może zredukować energię obrotową przekazywaną do mózgu w wyniku uderzeń pod kątem w głowę.

Precyzyjne dopasowanie i komfort jazdy na szlaku:

Ekskluzywny system Autofit zapewnia doskonałą regulację paska podbródka.

Waży tylko 310 g (M z przyłbicą).

Chłodny, wygodny w dotyku:

19 otworów wentylacyjnych zapewnia maksymalny przepływ powietrza i wentylację.

Dane techniczne:

Szczegóły Produktu:

Kompatybilność z kucykiem

Kluczowe technologie:

Najlepsza kombinacja systemu bezpieczeństwa:

Połączenie technologii udarowej EPS4D i systemu ochrony mózgu MIPS, wyłącznie dla Mavic.

EPSErgo Hold SL 3 Pozycja Zatrzymanie:

System Prawidłowy • działający i lekki system optymalna regulacja, wygodna głowa

37.5. Tkanina podszewkowa:

Wysokowydajny materiał Dzięki wyjątkowemu zarządzaniu wilgocią Aktywne cząsteczki przyciągają wilgoć i pochłaniają ciepło z głowy, co powoduje 5-krotnie lepsze odprowadzanie wilgoci niż standardowy poliester i zapewnia oddychalność i maksymalny komfort


EN1078 WAŻNA UWAGA Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z przepisami europejskimi EN1078. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie tego kasku w innych krajach, które nie podlegają tej europejskiej homologacji EN1078, zniechęcając do używania tego w tych krajach.

Chcesz poznać, inne powiązane produkty rowerowy od Mavic? W bikeinn, kupisz potrzebny sprzęt Kaski, dzięki czemu możesz uprawiać sport bez komplikacji. Mavic Deemax MIPS jest w najlepszej cenie w naszym magazynie! Skorzystaj z naszego bezpiecznego systemu płatności online i wysokiej jakości usługi posprzedażowej.

Cechy Mavic Deemax MIPS

Płeć
Wiek
ochrona kask
Użycie
Kolor

Recenzje klientów i pytania (2)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Bez zarzutu.

-

Doskonały kask.

Produkt

-

Doskonały kask, bezpieczny

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij