Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Mavic

Mavic Deemax MIPS

Mavic Deemax MIPS

Mavic Deemax MIPS

Mavic Deemax MIPS

  • Mavic Deemax MIPS
  • Mavic Deemax MIPS
  • Mavic Deemax MIPS
  • Mavic Deemax MIPS
  • Mavic Deemax MIPS

Mavic Deemax MIPS

Opis produktu Mavic Deemax MIPS

Ten zaawansowany kask do jazdy w terenie zapewnia doskonałą ochronę MIPS, a także komfort, wentylację i prosty, bezpieczny system dopasowania.
EN1078 WAŻNA UWAGA Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z przepisami europejskimi EN1078. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie tego kasku w innych krajach, które nie podlegają tej europejskiej homologacji EN1078, zniechęcając do używania tego w tych krajach.

Kupuj swoje ulubione Ochrona modele i ciesz się rowerowy. Masz prawo do zwrotu w ciągu 30 dni, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu Mavic Deemax MIPS. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zakupu Mavic Deemax MIPS, skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów w rowerowy telefonicznie lub email.

Cechy Mavic Deemax MIPS

Płeć
Wiek
ochrona kask
Użycie
Kolor

Recenzje klientów i pytania (2)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Bez zarzutu.

-

Doskonały kask.

Produkt

-

Doskonały kask, bezpieczny

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij