Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Mavic

Mavic Deemax Pro

  • Mavic Deemax Pro
  • Mavic Deemax Pro

Mavic Deemax Pro

Opis produktu Mavic Deemax Pro

Ten techniczny podkoszulek, zaprojektowany w połączeniu z workowatym szlakiem Mavic, zapewnia długotrwały komfort przez cały dzień.
Może to być twój najbardziej niedoceniany zestaw, ale prawda jest taka, że podkoszulka o jakości może mieć znaczenie na całym świecie. Kiedy masz do czynienia z epicką epicką przygodą z długimi podjazdami na szlifierkę i wieloma technicznymi manewrami przez korzenie, skały i strome spadki, kluczowe jest zachowanie komfortu w siodle. Nasz nowy Deemax Pro Under Short wyposażony jest w naszą kozicę Ergo 2D Pro o pojedynczej gęstości, zapewniającą miękkość i ochronę. Oddychająca, o minimalistycznym designie, ta nowa wkładka zapewnia chłód i wygodę przez cały dzień. Spodenki są wykonane z materiału Lycra w dopasowanym stylu bokserki i mają odważną grafikę Deemax, która stanowi dodatkową inspirację do niszczenia. Bez względu na to, czy zmierzysz się z wieloetapowym wydarzeniem enduro, czy po prostu wybierasz się na codzienną jazdę na szlaku, Deemax Pro Undershort powinien być fundamentalnym elementem Twojego zestawu jeździeckiego.
Kluczowe zalety:
Pasuje jak druga skóra:
Hybrydowe bokserki krótkie / krótkie spodenki mają kozicę Ergo 2D Pro ze skórą z lycry, która zapewnia miękkość i komfort.
Oddychający materiał zapewnia wygodę i chłód:
Dzięki minimalistycznej konstrukcji padu kozica Ergo 2D Pro zapewnia lekkie, oddychające wsparcie i komfort.
Nowoczesny wygląd i styl enduro:
Pogrubiona grafika Deemax.
Dane techniczne:
Skład: korpus: 90% PES, 10% EL


Szukasz Mavic Deemax Pro? W bikeinn znajdziesz wszystkie rodzaje produktów Bielizna od najlepszych producentów. Na przykład Mavic, wiodącą markę w branży i gwarantuje najwyższą jakość produkcji. Nie czekaj dłużej i wyposaż się w produkty pochodzące z naszego sklepu rowerowy.

Cechy Mavic Deemax Pro

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij