up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Maxxis

Maxxis Aspen 60 TPI 29´´ Malinowe Chrupki

plus
  • Play videoMaxxis Aspen 60 TPI 29´´ Malinowe Chrupki
  • Maxxis Aspen 60 TPI 29´´ Malinowe Chrupki

Maxxis Aspen 60 TPI 29´´ Malinowe Chrupki

Opis produktu Maxxis Aspen 60 TPI 29´´ Malinowe Chrupki

Maxxis zrobił to ponownie w swojej ostatniej opony wyścigu XC. Nowy Maxxis Aspen popycha granic lekkiej opony przeznaczone do XC ma minimalny opór toczenia.


Aspen jest zaprojektowany z wysokiej głośności obudowy wygładzić najtrudniejszych korzenie i skały, a dwa związki daje optymalną trakcję w zakrętach. Więc jeśli przekroczył linię mety pierwszy jest twój priorytet, a następnie Aspen został zaprojektowany dla Ciebie.Cechy:


- Race inspirowana Niski profil


- Agresywne Pokrętła boczne


- Lekka opona wyścig XC


- Podwójny ZwiązekDane techniczne:


- Waga: 585 g


- Tpi: 60


- Stopka: Składany


- Compund: Podwójny


- Psi Maxi: 65


Jeśli chcesz kupić najlepsze produkty Koła i opony marki Maxxis, znalazłeś najlepsze miejsce w bikeinn. W bikeinn pracujemy z najlepszymi markami, jak Maxxis, aby zapewnić najlepszą jakość i najlepsze ceny na wszystkie nasze rowerowy produkty, jak Maxxis Aspen 60 TPI 29´´ Malinowe Chrupki. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz Maxxis Aspen 60 TPI 29´´ Malinowe Chrupki tak szybko, jak to możliwe.

Cechy Maxxis Aspen 60 TPI 29´´ Malinowe Chrupki

Kolor
Średnica koła
Typ opony

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Maxxis osika 29 x 2,1

-

Wszystko dobrze, wysyłka niezbyt szybka, ale odbyła się na czas. Maxxis Aspen to dobry produkt, używam ich w szkockiej skali 925

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up