up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Maxxis

Maxxis High Roller II 3CG/DH 60 TPI 26´´ Ostre Jagodowe

plus
  • Play videoMaxxis High Roller II 3CG/DH 60 TPI 26´´ Ostre Jagodowe
  • Maxxis High Roller II 3CG/DH 60 TPI 26´´ Ostre Jagodowe

Maxxis High Roller II 3CG/DH 60 TPI 26´´ Ostre Jagodowe

Opis produktu Maxxis High Roller II 3CG/DH 60 TPI 26´´ Ostre Jagodowe

Otwarty i agresywny wzór bieżnika daje High Roller II doskonałą penetrację gleby i błota rozliczeń zdolności. Profil kwadratowy zapewnia solidne, poczucie spójności na różnych pokręteł.


Zmodyfikowane Gałka na ramieniu i centrum poprawić skuteczność hamowania i przyczepność na twardych nawierzchniach. Doskonały wybór dla technicznego, teren freeride.Cechy:


- M325P


- Otwarta konstrukcja bieżnika


- Poprawa hamowania i trakcji


- 3C Maxx Terra dostępnyTechnologia:


Związek intermedials konfiguracyjne używane w wybranych opon górskich. 3C Maxx Terra jest miękka i zapewnia większą przyczepność niż 3C Maxx Speed, jeszcze

zapewnia lepszą treadwear i mniejsze opory toczenia niż Max Grip *.


Opony bezdętkowe dostarczyć kierowcy wiele korzyści: możliwość uruchamiania niższe ciśnienie powietrza, co poprawia trakcję, niższe opory toczenia w porównaniu do opony typu smarowania, oraz mniejsza szansa gniecenia, ponieważ nie ma rury.


Maxxis Tubeless Ready (TR) opony zapewniają korzyści z UST opon bezdętkowych bez kary wagi. Square koralik profil ofourTR opony jest zaprojektowany do pracy z szeroka gama felg bezdętkowych dostępnych obecnie na rynku.


Nasze opony TR wykorzystać specjalną konstrukcję, która umożliwia wykorzystanie płynnych uszczelniaczy, aby były szczelne i nie dopuścić do przebicia. W razie potrzeby, Maxxis opony TR może być również stosowany z dętka.


Szukasz Maxxis High Roller II 3CG/DH 60 TPI 26´´ Ostre Jagodowe? W bikeinn znajdziesz wszystkie rodzaje produktów Opony od najlepszych producentów. Na przykład Maxxis, wiodącą markę w branży i gwarantuje najwyższą jakość produkcji. Nie czekaj dłużej i wyposaż się w produkty pochodzące z naszego sklepu rowerowy.

Cechy Maxxis High Roller II 3CG/DH 60 TPI 26´´ Ostre Jagodowe

Kolor
Średnica koła
Typ opony

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Wysoka rolka maxxis

-

Kiedy wypróbowałem go na szlaku, naprawdę po prostu rozwalił nierówności i przewyższa innego rowerzystę.

Wspaniały

-

Dobra przyczepność i super jakość

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up