Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Maxxis

Maxxis High Roller II 3CG/DH 60 TPI Rigid

  • Maxxis High Roller II 3CG/DH 60 TPI Rigid
  • Maxxis High Roller II 3CG/DH 60 TPI Rigid

Maxxis High Roller II 3CG/DH 60 TPI Rigid

Opis produktu Maxxis High Roller II 3CG/DH 60 TPI Rigid

Otwarty i agresywny wzór bieżnika daje High Roller II doskonałą penetrację gleby i błota rozliczeń zdolności. Profil kwadratowy zapewnia solidne, poczucie spójności na różnych pokręteł.


Zmodyfikowane Gałka na ramieniu i centrum poprawić skuteczność hamowania i przyczepność na twardych nawierzchniach. Doskonały wybór dla technicznego, teren freeride.Cechy:


- M325P


- Otwarta konstrukcja bieżnika


- Poprawa hamowania i trakcji


- 3C Maxx Terra dostępnyTechnologia:


Związek intermedials konfiguracyjne używane w wybranych opon górskich. 3C Maxx Terra jest miękka i zapewnia większą przyczepność niż 3C Maxx Speed, jeszcze

zapewnia lepszą treadwear i mniejsze opory toczenia niż Max Grip *.


Opony bezdętkowe dostarczyć kierowcy wiele korzyści: możliwość uruchamiania niższe ciśnienie powietrza, co poprawia trakcję, niższe opory toczenia w porównaniu do opony typu smarowania, oraz mniejsza szansa gniecenia, ponieważ nie ma rury.


Maxxis Tubeless Ready (TR) opony zapewniają korzyści z UST opon bezdętkowych bez kary wagi. Square koralik profil ofourTR opony jest zaprojektowany do pracy z szeroka gama felg bezdętkowych dostępnych obecnie na rynku.


Nasze opony TR wykorzystać specjalną konstrukcję, która umożliwia wykorzystanie płynnych uszczelniaczy, aby były szczelne i nie dopuścić do przebicia. W razie potrzeby, Maxxis opony TR może być również stosowany z dętka.


Co sądzisz o Maxxis High Roller II 3CG/DH 60 TPI Rigid w najlepszej cenie? Super, prawda? Nie zwlekaj i kupuj w naszym sklepie rowerowy, czekałeś na to wystarczająco długo. Wyposaż się dobrze i delektuj się codzienna aktywnością w pełni z Maxxis. A najlepsze jest to, że masz najlepszą cenę na rynku na artykuły Koła i opony.

Cechy Maxxis High Roller II 3CG/DH 60 TPI Rigid

Średnica koła
Typ opony
Użycie

Recenzje klientów i pytania (2)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Wspaniały

-

Dobra przyczepność i super jakość

Okładki

-

Witam, mam święty wałek maxxis 26x2,4 Czy byłby tego samego rozmiaru? Wątpię, czy w części, która mówi 60a / 50a / 42a, mógłbyś sprecyzować?

Nasi eksperci odpowiadają

Witaj, to model Maxxis High Roller 26x2.4.
Pozdrowienia.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij