Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Maxxis

Maxxis Race TT Exo Aramidic Lining 27.5 X 2.00 Tubeless Ready

  • Maxxis Race TT Exo Aramidic Lining 27.5 X 2.00 Tubeless Ready
  • Maxxis Race TT Exo Aramidic Lining 27.5 X 2.00 Tubeless Ready

Maxxis Race TT Exo Aramidic Lining 27.5 X 2.00 Tubeless Ready

Opis produktu Maxxis Race TT Exo Aramidic Lining 27.5 X 2.00 Tubeless Ready

Miłośnicy Cross Country szczęście przybycie MAXXIS KV EXO RACE TT, zaprojektowany przez inżyniera magistra ROWERÓW inspirowanych przez zespół legendarnego modelu MAXXIS LARSEN TT w rozmiarze 27,5 i 29. Na jego geometrii zapewnia doskonałą wydajność zarówno w tylnym kole i przodu.

Podkreśla, przede wszystkim poprzez wprowadzenie dłuższego, wybitny i prostokątny pokrętło boczne, rzeźbione pod kątem 90 ° i pionową szczelinę, aby zapewnić doskonałą przyczepność poprzeczną i lepiej ugryźć w ostrych zakrętów.

Pokrętła oferuje centralne i szybszą jazdę łatwiejszą na twardym gruncie. Zawiera centralny nerw łączący wiersze gałki. Podobnie zaznaczone są poziome nacięcia klocków przejściowych dla optymalną trakcję w narysowanych linii.

MAXXIS wyposażył ten model udanej Protection System EXO, lekkie i bardzo odporne na ścieranie, elastyczny skaleczeniach i włókna. Ponadto ich przygotowanie Tubeless Gotowa.

Podsumowując, TT RACE MAXXIS pozycjonowana jest jako jeden z najbardziej wszechstronnych i zrównoważonych opon Cross Country, idealny do szybkiego i bezpiecznego jazdy w wykreślonych krzywych.

Cechy:

Wymowa po stronie pokrętła

Szybka jazda roślin

Guma związek za promowanie niskie opory toczenia

Lekki

Witam trwałość

Ochrona Exo

Tubeless gotowe

Dane techniczne:

Waga: 654 gr.


Jesteś zainteresowany Maxxis Race TT Exo Aramidic Lining 27.5 X 2.00 Tubeless Ready, odkryj również produkty rowerowy powiązane z marką Maxxis w kategorii Koła i opony i katalogu Opony. Dodatkowo, kiedy kupujesz online w bikeinn, twoim sklepie online rowerowy, dołącz do największej społeczności sportowców, gdzie można znaleźć opinie, recenzje produktów oraz najlepsze oferty, które Cię zainteresują.

Cechy Maxxis Race TT Exo Aramidic Lining 27.5 X 2.00 Tubeless Ready

Średnica koła
Typ opony
Użycie

Recenzje klientów i pytania (3)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Maxxis race tt

-

Bona roda na rolce szybko na stoki, ale działa ze wszystkimi terreny.

Dużo toru i bardzo szybko

-

Jest to delikatne koło, które zapewnia niewielki opór tarcia, a jednocześnie dużą przyczepność. Idealny na kilometry wielu torów i szybką ścieżkę.

Opona maxxis tt race 27'5

-

Witam, widziałem, że ta opona jest gotowa na bezdętkowe opony, ale chcę ją zabrać z aparatem, czy nie ma problemu? Dziękuję Ci.

Nasi eksperci odpowiadają

Witaj, nie ma problemu, jeśli zamontujesz go z lampami.
Pozdrowienia.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij