Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Maxxis

Maxxis Radiale 700 x 22

  • Maxxis Radiale 700 x 22
  • Maxxis Radiale 700 x 22

Maxxis Radiale 700 x 22

Opis produktu Maxxis Radiale 700 x 22

Radiale jest nowy cud w Bicycle Tire Technology. Korzystanie z prawdziwego promieniowe obudowy, Radiale daje miękkość, elastyczność jazdy, wygładzanie najtrudniejszych dróg.


Radial obudowa pozwala sidewall łatwo zginać i wyginać, co powoduje mniej strat histerezy niż standardowy clincher która rozciąga lub ściska na styku.


Technologia ta jest przeznaczona do produkcji supplest jazdę każdej oponie clincher. Oprócz Opona radialna obudowa wykorzystuje także technologię Maxxis 3C Triple Compound większej życia na ścieranie i na zakrętach kontroli równoczesnej ochronie silkshield przebicie od stopki do stopki.Cechy:


- Worlds tylko prawda opona radialna rower!


- Wysoko elastyczna z niezrównaną przyczepność na zakrętach


- SilkShield


- Technologia Triple Compound 3CDane techniczne:


- Waga: 215 g


- Tpi: 120


- Stopka: Składany


- Compund: 3c


- Psi Maxi: 145


- Bike Teach: 3c Silk TarczęTechnologia:


SilkShield oferuje ochronę od stopki do stopki podczas jedwabników znajduje RAMACH bieżnik tylko. SilkShield zapewnia dodatkowy poziom ochrony bocznych oprócz RAMACH bieżnika.


- Niespotykana komfort jazdy i wydajność


- Radial obudowa pozwala sidewallto łatwo zginać i flex


- 120TPI obudowa


Maxxis Radiale 700 x 22 posiada oficjalną gwarancję Maxxis. Jako oficjalny detalista Maxxis, cała nasza oferta produktów rowerowy jest obięta dwuletnią gwarancją producenta. W bikeinn, dążymy, aby wybierać wysokiej jakości produkty Koła i opony, które sprawią, że twoja aktywność będzie bardziej komfortowa. Mamy różne produkty Opony dla twoich potrzeb, abyś czuł inspirację do osiągnięcia jeszcze więcej w swojej dziedzinie sportu.

Cechy Maxxis Radiale 700 x 22

Średnica koła
Typ opony
Użycie

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij