up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Maxxis

Maxxis Radiale Zamek Błyskawiczny

plus
  • Play videoMaxxis Radiale Zamek Błyskawiczny
  • Maxxis Radiale Zamek Błyskawiczny

Maxxis Radiale Zamek Błyskawiczny

Opis produktu Maxxis Radiale Zamek Błyskawiczny

Radiale jest nowy cud w Bicycle Tire Technology. Korzystanie z prawdziwego promieniowe obudowy, Radiale daje miękkość, elastyczność jazdy, wygładzanie najtrudniejszych dróg.


Radial obudowa pozwala sidewall łatwo zginać i wyginać, co powoduje mniej strat histerezy niż standardowy clincher która rozciąga lub ściska na styku.


Technologia ta jest przeznaczona do produkcji supplest jazdę każdej oponie clincher. Oprócz Opona radialna obudowa wykorzystuje także technologię Maxxis 3C Triple Compound większej życia na ścieranie i na zakrętach kontroli równoczesnej ochronie silkshield przebicie od stopki do stopki.Cechy:


- Worlds tylko prawda opona radialna rower!


- Wysoko elastyczna z niezrównaną przyczepność na zakrętach


- SilkShield


- Technologia Triple Compound 3CDane techniczne:


- Waga: 215 g


- Tpi: 120


- Stopka: Składany


- Compund: 3c


- Psi Maxi: 145


- Bike Teach: 3c Silk TarczęTechnologia:


SilkShield oferuje ochronę od stopki do stopki podczas jedwabników znajduje RAMACH bieżnik tylko. SilkShield zapewnia dodatkowy poziom ochrony bocznych oprócz RAMACH bieżnika.


- Niespotykana komfort jazdy i wydajność


- Radial obudowa pozwala sidewallto łatwo zginać i flex


- 120TPI obudowa


Kochasz rowerowy? Kupuj Maxxis Radiale Zamek Błyskawiczny i ciesz się ze spędzania wolnego czasu z bezpiecznymi i zaufanymi produktami matek jak: Maxxis. Nie zapomnij, że mamy wspaniałą gamę Koła i opony we wszystkich rozmiarch i dla każdych warunków pogodowych. W celu zapewnienia najbardziej efektywnego uprawiania rowerowy, modele Opony zostały zaprojektowane we współpracy z profesjonalistami!

Cechy Maxxis Radiale Zamek Błyskawiczny

Kolor
Średnica koła
Typ opony

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up