up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

MET

MET Crackerjack Łuska Orzecha Czarnego

plus
  • 360MET Crackerjack Łuska Orzecha Czarnego
  • Play videoMET Crackerjack Łuska Orzecha Czarnego
  • MET Crackerjack Łuska Orzecha Czarnego

MET Crackerjack Łuska Orzecha Czarnego

Opis produktu MET Crackerjack Łuska Orzecha Czarnego

MET mniejsze kaski są opracowane zgodnie z wymogami, które są równie surowe jak na nasze produkty dla dorosłych.

Co więcej, są one specjalnie zaprojektowane, aby sprostać potrzebom dzieci, jeśli chodzi o ochronę i stylu.

Crackerjack nie jest wyjątkiem od tej reguły. Inteligentny Fuzja W budowie Moulding, LED wbudowane w systemie retencji, potylicznej anty netto owadów, odpinany daszek, anty szczypta klamry .... Zarówno jej kształt i specyficzne cechy sprawiają, że ten kask czysty koncentrat witalności i bezpieczeństwa.

Rozmiar jest regulowany w zakresie od 52 do 57 cm wielkości głowy rosną razem z dzieckiem


W Odlewnictwo INTELIGENTNY FUSION / Różne gęstości materiału, w zależności od charakterystyki każdego modelu.Cechy:


ROZMIAR ADJUSTER: e TWIST / LED SAFE T, który jest łatwy do kontynuacji, jest zintegrowany z regulatorem centralnym wybierania.

Wymienna VISOR: Trzy punkty mocowania / Chroni twarz, a szczególnie oczy, z gałęzi, słońce, deszcz czy błoto zapalił się.

PASKI: ANTI PINCH KLAMRA / Zaprojektowany, aby uniknąć szczypanie, nawet przy niezdarnie. LATERAL dzielniki STRONG FIT / Pozycjonowanie je poprawnie, a następnie blokuje je w wybranym miejscu jest dziecinnie proste.

KOMFORT: WEWNĘTRZNA PADDING / Anti alergików tkaniny. Ręcznie zmywalny. Owadami NET / Zapobiega przedostawaniu się owadów kasku przez przednie wloty powietrza.

Widać: naklejki odblaskowe / W nocy lub w tunelach, robią rower widoczne dla kierowców zbliżających się z tyłu.Specyfikacja:


SKALA AIR:


Czynnik chłodniczy: 5

GŁOWA SKONTAKTUJ POWIERZCHNIA: 65

Waga: 265 g


EN1078 WAŻNA UWAGA Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z przepisami europejskimi EN1078. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie tego kasku w innych krajach, które nie podlegają tej europejskiej homologacji EN1078, zniechęcając do używania tego w tych krajach.

MET Crackerjack Łuska Orzecha Czarnego kupisz w wielu wariantach i kolorach. Jeśli interesuje Cię zakup MET Crackerjack Łuska Orzecha Czarnego z naszego sklepu online rowerowy - bikeinn, nie zastanawiaj się dłużej i kupuj z odstawą do domu. W bikeinn znajdziesz najniższe ceny rowerowy sprzętu od MET.

Cechy MET Crackerjack Łuska Orzecha Czarnego

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Mały kask dziewczyna

-

jakość i bardzo ładne z czerwoną tylną lampką ledową przydatną i przyjemną dla dzieci

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up