up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

MET

MET Crackerjack Łuska Orzecha Czarnego

plus
  • Play videoMET Crackerjack Łuska Orzecha Czarnego
  • MET Crackerjack Łuska Orzecha Czarnego

MET Crackerjack Łuska Orzecha Czarnego

Opis produktu MET Crackerjack Łuska Orzecha Czarnego

MET mniejsze kaski są opracowane zgodnie z wymogami, które są równie surowe jak na nasz dorosłych products.What więcej, są one specjalnie zaprojektowane w celu spełnienia potrzeb dzieci, jeśli chodzi o ochronę i Crackerjack style.The nie jest wyjątkiem od reguły. Inteligentny Fuzja W budowie Moulding, LED wbudowane w potylicy systemu retencji, anty netto owadów, odpinany daszek, anty szczypta klamry .... Zarówno jej kształt i specyficzne cechy sprawiają, że ten kask czysty koncentrat witalności i bezpieczeństwa. Rozmiar jest regulowany w zakresie od 52 do 57 cm wielkości głowy rosną razem z dzieckiem

BUDOWA: NA Odlewnictwo INTELIGENTNY FUSION / różne gęstości materiału, w zależności od charakterystyki każdego modelu.

ROZMIAR ADJUSTER: e TWIST / LED SAFE T, który jest łatwy do naciskać, jest zintegrowany z regulatorem centralnym wybierania.

Wymienna VISOR: Trzy punkty mocowania / Chroni twarz, a szczególnie oczy, z gałęzi, słońce, deszcz czy błoto zapalił się.

PASKI:

ANTI PINCH KLAMRA / Zaprojektowany, aby uniknąć szczypanie, nawet przy niezdarnie.

Boczna dzielniki STRONG FIT / Pozycjonowanie je poprawnie, a następnie blokuje je w wybranym miejscu jest dziecinnie proste.

KOMFORT:

WEWNĘTRZNA PADDING / Anti alergików tkaniny. Ręcznie prać.

Owadami NET / Zapobiega przedostawaniu się owadów kask przez przednie wloty powietrza.

Rozmiar uniwersalny: regulowana od 52 do 57 cm obwód głowy / kask rośnie z dzieckiem.

Widać: naklejki odblaskowe / W nocy lub w tunelach, sprawiają, że rower widoczny dla kierowców zbliżających się od tyłu.

USŁUGI: Części zamienne / Wolne od hurtowników MET lub on-line na stronie http: //shop.met helmets.com/

SKALA AIR:

Czynnik chłodniczy: 5

GŁOWA powierzchnia kontaktu: 65

Waga: 265 g


EN1078 WAŻNA UWAGA Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z przepisami europejskimi EN1078. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie tego kasku w innych krajach, które nie podlegają tej europejskiej homologacji EN1078, zniechęcając do używania tego w tych krajach.

MET Crackerjack Łuska Orzecha Czarnego posiada oficjalną gwarancję MET. Jako oficjalny detalista MET, cała nasza oferta produktów rowerowy jest obięta dwuletnią gwarancją producenta. W bikeinn, dążymy, aby wybierać wysokiej jakości produkty Ochrona, które sprawią, że twoja aktywność będzie bardziej komfortowa. Mamy różne produkty Kaski dla twoich potrzeb, abyś czuł inspirację do osiągnięcia jeszcze więcej w swojej dziedzinie sportu.

Cechy MET Crackerjack Łuska Orzecha Czarnego

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up