up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

MET

MET Crackerjack Łuska Orzecha Czarnego

plus
  • Play videoMET Crackerjack Łuska Orzecha Czarnego
  • MET Crackerjack Łuska Orzecha Czarnego

MET Crackerjack Łuska Orzecha Czarnego

Opis produktu MET Crackerjack Łuska Orzecha Czarnego

MET mniejsze kaski zostały opracowane zgodnie ze specyfikacjami, które są tak samo rygorystyczne jak dla naszych dorosłych products.What więcej, są one specjalnie zaprojektowane w celu spełnienia potrzeb dzieci, jeśli chodzi o ochronę i style.The Crackerjack nie jest wyjątkiem od tej reguły. Inteligentny Fuzja W budownictwie Moulding, LED wbudowane w potylicznej układu retencyjnego, anty netto owadów, odpinany daszek, anty szczypta klamry .... Zarówno jego kształt oraz specyficzne cechy sprawiają, że ten kask czysty koncentrat witalności i bezpieczeństwa. Rozmiar jest regulowany w zakresie od 52 do 57 cm wielkości głowy rośnie wraz z dzieckiem

BUDOWA: IN Frezowanie INTELIGENTNY FUSION / różną gęstość materiału, w zależności od charakterystyki każdego modelu.

ROZMIAR ADJUSTER: e TWIST / LED SAFE T, który jest łatwy do kontynuacji, jest zintegrowany regulator centralnego wybierania.

Wymienna VISOR: trzy punkty zaczepienia / Chroni twarz, a zwłaszcza oczy, z gałęzi, słońce, deszcz czy błoto śmigały w górę.

PASKI:

ANTI PINCH KLAMRA / Zaprojektowane, aby uniknąć szczypanie, nawet gdy stosuje się niezdarnie.

Boczna dzielniki STRONG FIT / Pozycjonowanie je poprawnie, a następnie blokuje je w wybranym miejscu jest dziecinnie proste.

KOMFORT:

WEWNĘTRZNY PADDING / Anti alergików tkanin. Ręcznie zmywalny.

ANTI OWADY NET / Zapobiega owadów do wnętrza kasku przez przednie wloty powietrza.

Rozmiar uniwersalny: regulowana w zakresie od 52 do 57 cm obwód głowy / kask rośnie wraz z dzieckiem.

Widać: naklejki odblaskowe / w nocy lub w tunelach, robią rower widoczny dla kierowców zbliżających się od tyłu.

USŁUGI: Części zamienne / Wolne od hurtowników MET lub on-line na stronie http: //shop.met helmets.com/

SKALA AIR:

Czynnik chłodniczy: 5

GŁOWA powierzchnia kontaktu: 65

Waga: 265 g


EN1078 WAŻNA UWAGA Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z przepisami europejskimi EN1078. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie tego kasku w innych krajach, które nie podlegają tej europejskiej homologacji EN1078, zniechęcając do używania tego w tych krajach.

Witaj w naszej MET Crackerjack Łuska Orzecha Czarnego specjalnej promocji. W bikeinn, klienci znajdą nie tylko najlepsze ceny sprzętu rowerowy, ale również informacje na temat produktów rowerowy, które chcą kupić?. Ceny produktów są aktualne, oraz wszelkie niezbędne filtry są dostępne, co pozwala na porównanie podobnych produktów z najlepszych kategoriach takich jak Kaski .

Cechy MET Crackerjack Łuska Orzecha Czarnego

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up