Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Michelin

Michelin Country At 26x2.00

  • Michelin Country At 26x2.00
  • Michelin Country At 26x2.00

Michelin Country At 26x2.00

Opis produktu Michelin Country At 26x2.00

Cechy:

Opony do wszystkich rodzajów terenu

wszechstronna opona

Technologia:

MICHELIN TR:

Jakość mniejszym kosztem!

Przy opracowywaniu opon rowerowych, MICHELIN używać dwóch rodzajów koralik, elastycznych kulek (TS) oraz koraliki sztywnych (TR).

Tradycyjna konstrukcja opon rowerowych używa kulek sztywnych, zazwyczaj wykonany ze stali.

Ten materiał jest cięższy niż włókien aramidowych wykorzystywanych do wytwarzania elastycznych kulek ale jego znacznie tańsze.

Mimo, że stosuje się mało lub w ogóle nie wyższe ogumienie, z wyjątkiem opon dół wzgórza, są one jednak bardzo dobrej jakości.


Zamawiaj Michelin Country At 26x2.00, korzystając z naszej oferty Koła i opony i kolekcji Opony. Zapoznaj się z produktami rowerowy na bikeinn. To twój sklep internetowy specjalizujący się w sprzęcie rowerowy. W ofercie znajdziesz wszystkie ulubione produkty Opony w najlepszej cenie, 100% gwarancji na stronie bikeinn!

Cechy Michelin Country At 26x2.00

Rodzaj produktu
Średnica koła
Typ opony
Użycie
Kolor

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Dobra opona w nienagannej cenie

-

Opony doskonałej marki, z jakością i blokiem dla wszystkich rodzajów terenu. Z dużą przyczepnością i łatwym montażem. Wydają mi się brutalne za to, co kosztują. Boki są dobre, jeśli szukasz czegoś bardziej profesjonalnego, który kosztuje trzykrotnie

Bardzo miękkie i słabe boki

-

Boki są zrobione z bibułki papierosowej, a także nie są dobrze spłukane dużą ilością mydła, które jest wyrzucane, a za tę cenę spodziewano się osiem.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij