Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Michelin

Michelin Protek Cross Max Reflective Flank

  • Michelin Protek Cross Max Reflective Flank
  • Michelin Protek Cross Max Reflective Flank

Michelin Protek Cross Max Reflective Flank

Opis produktu Michelin Protek Cross Max Reflective Flank

"All Terrain" wzór bieżnika pozwala na użycie go na każdym terenie iw każdych warunkach pogodowych: OnRoad i cięcia OffRoad 3D bieżnika pozwala na dużą mobilność bloku bieżnika zapewnia maksymalną przyczepność we wszystkich circumstancesFor maksymalnej ochrony,


MICHELIN oferta MAXtechnology (5 mm zasadnicze zbrojenia przed uszkodzeniem) cięcia 1-3D bieżnika: bloki bieżnika pokroić w 3 kierunkach, aby zapewnić mobilność bloków bieżnika i maksymalną wszechstronność w każdych okolicznościachTechnologia:


Jakości po niższych kosztach!


Przy opracowywaniu opon rowerowych, MICHELIN używać dwóch rodzajów kulki, elastyczne kulki (TS) oraz koraliki sztywnych (TR).


Tradycyjny design opon rowerowych używa kulek sztywne, zazwyczaj wykonane ze stali.

Ten materiał jest cięższy niż aramidowych włókien wykorzystywanych do produkcji elastycznych kulek, ale jego znacznie tańsze.


Chociaż stosuje się mało lub w ogóle nie wyższe oponami, z wyjątkiem opon dół wzgórza, są jednak bardzo dobrej jakości.Dla maksymalnej ochrony przebicie


Dla maksymalnej ochrony, Michelin technologii MAX


(5mm zbrojenia przed uszkodzeniem)


Sprawdź Michelin Protek Cross Max Reflective Flank w magazynie, w najlepszej cenie. Możesz również zapoznać się z produktami Koła i opony i wybierać nasze najlepsze oferty. Znajdź najnowsze promocje i odkrywaj wszystkie nasze wyprzedaże w Opony w niesamowitych cenach! Wszystko to, aby zapewnić Ci najlepszą ofertę za każdym razem w bikeinn.

Cechy Michelin Protek Cross Max Reflective Flank

Średnica koła
Typ opony

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij