up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Michelin

Michelin Protek Max Reflective Flank 26´´ Tyre

plus
  • Play videoMichelin Protek Max Reflective Flank 26´´ Tyre
  • Michelin Protek Max Reflective Flank 26´´ Tyre

Michelin Protek Max Reflective Flank 26´´ Tyre

Opis produktu Michelin Protek Max Reflective Flank 26´´ Tyre

Dziury spowodowane perforacją lub porażenia pinch (krawężniki w mieście lub skał, gdy kolarstwo górskie ...) to, co każdy dreads.Repairing rowerzysta lub zmiana dętki nie zawsze jest rzeczą łatwą. Wewnętrzna rura musi być regularnie napompowane


Ze względu na jego unikalną wyboistej projektu, Protek Max MICHELIN dętka tworzy siłę ściskającą, jeśli jest otworami lub ściągnięty (plomby) dziura się w sposób naturalny podczas gdy konwencjonalnych odcinkach dętki (efekt balonu). Samouszczelniający efekt jest uwydatniony przez dodanie szczeliwa przy wytwarzaniu rury.


Dzięki jego kwadratowy kształt, Michelin Protek Max pozycji dętki się w sposób naturalny w studni obręczy i nie skręcać w przeciwieństwie do całkowicie rurowy rury konwencjonalnej.La chambre à Michelin Protek Max powietrza se gonfle deux fois moins souvent qu'une chambre à classique powietrza MICHELIN Airstop.


Odkryj pełną gamę produktów rowerowy od Michelin, które mamy w magazynie, w najlepszej cenie. W bikeinn, twoim sklepie online rowerowy kupisz najwyższej jakości Michelin Protek Max Reflective Flank 26´´ Tyre do domu ze wszystkimi gwarancjami, wysyłamy w ciągu 24/48h.

Cechy Michelin Protek Max Reflective Flank 26´´ Tyre

Kolor
Średnica koła
Typ opony

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Wysoce polecany

-

Po prostu doskonałe, są gładkie i ciche

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up