Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Msc

Msc Tires Single Track 27.5x2.20 TLR 2C DH Super Shield 60TPI

  • Msc Tires Single Track 27.5x2.20 TLR 2C DH Super Shield 60TPI
  • Msc Tires Single Track 27.5x2.20 TLR 2C DH Super Shield 60TPI

Msc Tires Single Track 27.5x2.20 TLR 2C DH Super Shield 60TPI

Opis produktu Msc Tires Single Track 27.5x2.20 TLR 2C DH Super Shield 60TPI

Pomyślany dla tych przejażdżek, które mogą stać się epicką podróżą, w której warunki pogodowe są nieprzewidywalne i nie wiemy, jaki teren znajdziemy.

Singletrack to wielowartościowa opona dla All Mountain i Enduro. Jego agresywna konstrukcja pozwala nie tracić przyczepności w najbardziej niesprzyjających warunkach, a centralne pokrętła w kształcie rampy pomagają utrzymać dobrą prędkość na suchych szlakach. Boki są tak widoczne, jak w oponie Enduro lub Downhill, dzięki czemu możesz cieszyć się przyczepnością narożną na wysokości najbardziej radykalnych pokrowców.

Dane techniczne:

Waga: 810 g

Uchwyt: 5/5

Trakcja: 5/5

Prędkość: 3/5

Optymalne podłoże: suche / wilgotne / mokre / błoto

Związek: 62a / 60a


Szukasz produktów Msc, a konkretnie Msc Tires Single Track 27.5x2.20 TLR 2C DH Super Shield 60TPI? Na bikeinn można znaleźć pełną listę Koła i opony rowerowy produktów i akcesoriów. Zamówiaj za pośrednictwem naszego sklepu internetowego bikeinn. Masz 75 sposobów płatności. Sprawdź katalog i uzyskaj specjalne promocje rowerowy. Jeśli nie będziesz zadowolony, zwrócimy swoje pieniądze.

Cechy Msc Tires Single Track 27.5x2.20 TLR 2C DH Super Shield 60TPI

Użycie
Średnica koła
Typ opony
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij