Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

MSC

MSC Tires Single Track 27.5x2.20 TLR 2C DH Super Shield 60TPI

  • MSC Tires Single Track 27.5x2.20 TLR 2C DH Super Shield 60TPI
  • MSC Tires Single Track 27.5x2.20 TLR 2C DH Super Shield 60TPI

MSC Tires Single Track 27.5x2.20 TLR 2C DH Super Shield 60TPI

Opis produktu MSC Tires Single Track 27.5x2.20 TLR 2C DH Super Shield 60TPI

Pomyślany dla tych przejażdżek, które mogą stać się epicką podróżą, w której warunki pogodowe są nieprzewidywalne i nie wiemy, jaki teren znajdziemy.

Singletrack to wielowartościowa opona dla All Mountain i Enduro. Jego agresywna konstrukcja pozwala nie tracić przyczepności w najbardziej niesprzyjających warunkach, a centralne pokrętła w kształcie rampy pomagają utrzymać dobrą prędkość na suchych szlakach. Boki są tak widoczne, jak w oponie Enduro lub Downhill, dzięki czemu możesz cieszyć się przyczepnością narożną na wysokości najbardziej radykalnych pokrowców.

Dane techniczne:

Waga: 810 g

Uchwyt: 5/5

Trakcja: 5/5

Prędkość: 3/5

Optymalne podłoże: suche / wilgotne / mokre / błoto

Związek: 62a / 60a


Jeśli szukasz dobrej jakości Opony artykułów, to nasza oferta Opony z pewnością spełni oczekiwania. Zalecamy MSC Tires Single Track 27.5x2.20 TLR 2C DH Super Shield 60TPI, w cenie 38.49 $. bikeinn jest najlepszym rozwiązaniem, aby kupić sprzęt rowerowy w najlepszej cenie. Jeśli cena okaże się niższa MSC Tires Single Track 27.5x2.20 TLR 2C DH Super Shield 60TPI, dopasujemy cenę!

Cechy MSC Tires Single Track 27.5x2.20 TLR 2C DH Super Shield 60TPI

Średnica koła
Typ opony
Użycie
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij