Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Muc off

Muc off Cleaner 5L

  • Muc off Cleaner 5L
  • Muc off Cleaner 5L

Muc Off Cleaner 5L

Opis produktu Muc off Cleaner 5L

Korzystanie z naszych stan sztuki Nano Tech wzoru, Muc Off przecina brud szybciej niż można powiedzieć, "O mój Boże!", Niezależnie od warunków pogodowych i jazdy konnej. Ten klasyczny różowy Bike Cleaner ma niesamowitą moc czyszczenia, ponieważ zawiera rewolucyjną technologię Nano rozkładający kurz i brud na poziomach mikroskopijnych, jednocześnie dbając o delikatnym wykończeniem twojego motocykla. Ponieważ używamy najlepszych składników i środki powierzchniowo czynne, nasza formuła Muc Off jest ściśle strzeżoną tajemnicą handlową.

Jest to najbardziej skuteczny środek czyszczący tam, i to nawet nie trzeba żadnej z tych paskudnych, niebezpiecznych kwasów i chemikaliów. W rzeczywistości, nasz doskonale różowy czystsze jest biodegradowalny, wolny od kwasów, CFC i rozpuszczalników, i to alkaliczne oparte więc można oczyścić się z winy wolnego sumienia. To jest bezpieczne na wszystkich powierzchniach, i to nawet tarcza tarczy hamulcowej i przyjazny pad. Muc Off Nano Tech Bike Cleaner jest idealny do rowerów szosowych, rowery górskie, rowery biegów i stałych dojeżdżających rowerami.

Cechy:

Korzyści:

Bezpieczny dla wszystkich części i powierzchni, w tym włókna węglowego

Nie zaszkodzi uszczelki, kable, klocki hamulcowe i tarcze

Skuteczna rower szosowy rower górski i czystsze

Bezpiecznie na anodyzowanego metalu

Oparty alkaliczna i wolne od CFC, rozpuszczalników lub kwasów

Nano Tech Formuła oczyszcza na poziomie molekularnym

Ulegające biodegradacji

Instrukcje stosowania:

Krok 1: Spłucz dokładnie rower przed zastosowaniem Nano Tech Bike Cleaner.

Krok 2: Spray Nano Tech Bike Cleaner na cały rower w tym komponentów i pozostawić na 5 minut 3.

Krok 3: Mieszać żadnych uporczywe zabrudzenia za pomocą szczotki lub gąbki.

Krok 4: Spłucz dokładnie cały rower świeżej, czystej wody.


Nie czekaj dłużej i kupuj Muc off Cleaner 5L - najlepsze warunki wysyłki oraz najlepsza cenie. Ponadto, na bikeinn znajdziesz inne produkty Smary i środki czyszczące w kategorii Utrzymanie, co dopełni twój zakup. Kupuj Muc off Cleaner 5L i odbieraj tak szybko, jak to możliwe. Wystarczy spawdzić nasze oferty Smary i środki czyszczące i wybrać coś dla siebie.

Cechy Muc off Cleaner 5L

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Bardzo dobry produkt

-

świetny produkt, aby pozostawić rower górski jak nowo zakupionych

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij