up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Muc off

Muc off Concentrated Cleaner 1L

plus
  • Play videoMuc off Concentrated Cleaner 1L
  • Muc off Concentrated Cleaner 1L

Muc Off Concentrated Cleaner 1L

Opis produktu Muc off Concentrated Cleaner 1L

Kup nasz Bike Cleaner Concentrate 500ml woreczek i dobrze rzucać w 1 litrze naszej nagradzanej Bike Cleaner całkowicie za darmo! Nie tylko to znaczy zapisać £ 9, ale oznacza to również jesteś tylko płacić £ 4 za litr! Muc Off Nano Tech Bike Cleaner wykorzystuje technologię nano do rozbicia brudu, błota i brudu na motorze bez CFC, rozpuszczalników ani żadnych niebezpiecznych substancji chemicznych lub kwasy. Jego również ulega biodegradacji, więc wiesz jego bezpieczne dla ciebie, twój rower i planety!

Cechy:

Korzyści:

DARMOWE 1 litr Nano Tech Bike Cleaner

Wielki Ci przez nieprzewidywalnej pogody

Technologia:

Muc Off Nano Tech: Wnika w głąb brudu, oleju i brudu i delikatnie rozkłada go na poziomie molekularnym.

Przyjazne środowisku: Nasza unikalna formuła nie zawiera szkodliwych kwasów ani rozpuszczalników, CFC i jest w pełni biodegradowalny.

Brak CFC: Nasza formuła nie zawiera CFC.

Sprawia, 2 litry: Tylko Bike Cleaner 500 ml koncentratu sprawia 2 litry Muc Off Nano Tech Bike Cleaner! Wykorzystuje również 89% mniej opakowań! Carbon Fibre Bezpieczne: Nasza formuła jest Carbon Fibre bezpieczne!


Muc off Concentrated Cleaner 1L jest protuktem związanym z kategori? Smary i środki czyszczące oraz należy do kategorii Utrzymanie wyselekcjonowanej dla rowerowy, bikeinn. Nie czekaj dłużej i ciesz się z korzyści jakie daje przynależność do społeczności bikeinn. Jakie są korzyści Muc off Concentrated Cleaner 1L? Ten produkt został specjalnie zaprojektowany, by wspierać pasję do sportu, jakim jest rowerowy.

Cechy Muc off Concentrated Cleaner 1L

Kolor
Podkategorie
Rodzaj produktu

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Cleanere muc off

-

Wszystkie produkty Muc off są bardzo doskonałe, doskonałej jakości cenowej dla tego skoncentrowanego środka czyszczącego. Zapach jest doskonały, a produkt dobrej jakości.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up