Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Nutrisport

Nutrisport Protein Bar 24 Units

Nutrisport Protein Bar 24 Units

  • Nutrisport Protein Bar 24 Units
  • Nutrisport Protein Bar 24 Units
  • Nutrisport Protein Bar 24 Units

Nutrisport Protein Bar 24 Units

Opis produktu Nutrisport Protein Bar 24 Units

Co to jest Proteica Bar?

Potrzeby białka sportowca wahają się od 1 g do 2 g na kg masy ciała na dobę, co oznacza zrównoważoną dietę i zgodnie z codziennym marnowaniem mięśni.

Oczywiście żaden białko nie jest najbardziej odpowiednie do prawidłowego odżywiania mięśni, dlatego NutriSport oferuje dwa pyszne słodyki o bardzo wysokiej jakości białka o przykładowej wartości biologicznej.

Bar Proteica jest bogatym źródłem białka idealnego do podjęcia każdej porze dnia, zarówno po treningach, jak i pomiędzy posiłkami w celu zapewnienia dostarczania aminokwasów, które musza rozwijać mięśnie.

Ponadto, ich wyważony profil odżywienia czyni zdrową i zrównoważoną przekąskę dla tych, którzy chcą podążać za zbilansowaną dietą.

Bar Proteica jest suplementem diety białek mleka z minerałami i witaminami w celu szybkiego odzysku i pokrycia zwiększonych potrzeb w intensywnym wysiłku fizycznym. Zawiera 32% białek o najwyższej wartości biologicznej.

Wraz z codziennym treningiem wspomaga rozwój mięśni.


Szukasz produktów Nutrisport, a konkretnie Nutrisport Protein Bar 24 Units? Na bikeinn można znaleźć pełną listę Zdrowie i odżywianie rowerowy produktów i akcesoriów. Zamówiaj za pośrednictwem naszego sklepu internetowego bikeinn. Masz 75 sposobów płatności. Sprawdź katalog i uzyskaj specjalne promocje rowerowy. Jeśli nie będziesz zadowolony, zwrócimy swoje pieniądze.

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Wielki

-

Łatwe otwieranie jedną ręką i zębów. Łatwe do jedzenia podczas jazdy!

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij