Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Nutrisport

Nutrisport Protein Bar 24 Units

Nutrisport Protein Bar 24 Units

  • Nutrisport Protein Bar 24 Units
  • Nutrisport Protein Bar 24 Units
  • Nutrisport Protein Bar 24 Units

Nutrisport Protein Bar 24 Units

Opis produktu Nutrisport Protein Bar 24 Units

Co to jest Proteica Bar?

Potrzeby białka sportowca wahają się od 1 g do 2 g na kg masy ciała na dobę, co oznacza zrównoważoną dietę i zgodnie z codziennym marnowaniem mięśni.

Oczywiście żaden białko nie jest najbardziej odpowiednie do prawidłowego odżywiania mięśni, dlatego NutriSport oferuje dwa pyszne słodyki o bardzo wysokiej jakości białka o przykładowej wartości biologicznej.

Bar Proteica jest bogatym źródłem białka idealnego do podjęcia każdej porze dnia, zarówno po treningach, jak i pomiędzy posiłkami w celu zapewnienia dostarczania aminokwasów, które musza rozwijać mięśnie.

Ponadto, ich wyważony profil odżywienia czyni zdrową i zrównoważoną przekąskę dla tych, którzy chcą podążać za zbilansowaną dietą.

Bar Proteica jest suplementem diety białek mleka z minerałami i witaminami w celu szybkiego odzysku i pokrycia zwiększonych potrzeb w intensywnym wysiłku fizycznym. Zawiera 32% białek o najwyższej wartości biologicznej.

Wraz z codziennym treningiem wspomaga rozwój mięśni.


Zamierzasz kupić Nutrisport Protein Bar 24 Units? Wszystkie produkty Nutrisport mają najlepszą jakość, dzięki czemu można cieszyć się sportem bez żadnych komplikacji. Złóż zamówienie Nutrisport Protein Bar 24 Units i odbierz go w ciągu kilku dni. Naszym celem na bikeinn jest, aby dobre oferty były dostępne dla wszystkich. Mamy niedostępną nigdzie szeroką ofertę produktów rowerowy.

Cechy Nutrisport Protein Bar 24 Units

Rodzaj produktu
Suplementy dla sportowców

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Wielki

-

Łatwe otwieranie jedną ręką i zębów. Łatwe do jedzenia podczas jazdy!

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij