Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Oakley

Oakley Airbrake MX Replacement Lenses

  • Oakley Airbrake MX Replacement Lenses
  • Oakley Airbrake MX Replacement Lenses

Oakley Airbrake MX Replacement Lenses

Opis produktu Oakley Airbrake MX Replacement Lenses

Duża soczewka z opływową geometrią ramki rozszerza widok peryferyjny w każdym kierunku.

Elastyczne podwozie O Matter ™ pasuje do Twojej twarzy.

Całodniowy komfort odprowadzania wilgoci Potrójna warstwa pianki polarowej.

Dyskretne wycięcia w ramkach na skroniach zapewniają zgodność z większością okularów na receptę, bez kompromisowego dopasowania.

Podwójne wentylowane soczewki z powłoką przeciwmgielną F2.

Dodatki do paska w stylu Moto zapewniają kompatybilność kasku. Specjalne edycje: czerpiąc z wzorów inspirowanych przez artystów, organizacje charytatywne, sport i sportowców, którzy je grają, okulary przeciwsłoneczne Oakley Special Edition łączą najlepszą optykę z niektórymi ulubionymi przyczynami Oakleys.

Od Infinite Hero po oficjalne okulary Major League Baseball®, okulary przeciwsłoneczne Oakley Special Edition pomagają nosić serce na twarzy.

Soczewka: materiał soczewki Lexana zapewnia 100% ochronę przed atmosferą Uva, Uvb, Uvc i szkodliwym niebieskim światłem do 400 nm Rozszerzona objętość soczewki dla zoptymalizowanego widzenia peryferyjnego Eliminacja podwójnego wentylowanego obiektywu z powłoką przeciwmgielną F2Anti Redukcja olśnienia i dostrojona transmisja światła Iridium® Powłoka soczewki (opcjonalnie) spełnia wymagania dotyczące uderzenia w oparciu o standardy Ansi Z87.1 i En 174: 2001 (w toku) Rama: Elastyczna obudowa O Matter Chassis ™ wygodnie dopasowuje się do twarzy, nawet w ekstremalnie zimnych niskich profilach ramy zapewnia lepszą widoczność i ulepszony kask Kompatybilność Całodniowy komfort trójwarstwowej pianki z odprowadzającą wilgoć podszewką z polaru Teksturowana wewnętrzna powierzchnia ramy dla zmniejszenia olśnienia Dyskretne wycięcia pod ramą Kotwice zapewniają zgodność z wieloma ramkami Rx Szeroki, regulowany pasek o szerokości 50 mm z silikonową podszewką Dopasuj:

Standardowo zintegrowany.

Technologie: Iridium®: Zaprojektowane w celu zrównoważenia przepuszczalności światła i zmniejszenia olśnienia, ta doskonała powłoka soczewkowa jest wykonana z przegrzanych tlenków metali.

Jest dostępny w szerokiej gamie kolorów do optymalizacji widzenia w praktycznie każdych warunkach oświetleniowych.
W tym momencie, Oakley Airbrake MX Replacement Lenses jest dostępny w najlepszej cenie i jest idealny dla twojej aktywności. W bikeinn, można znaleźć inne produkty, które uzupełniają ten produkt w naszym katalogu Ochrona i w kategorii Części zapasowe. Posiadamy szeroki wybór Części zapasowe dostosowanych do potrzeb klientów, które będą twoją inspiracją do uprawiania sportu każdego dnia.

Cechy Oakley Airbrake MX Replacement Lenses

Podkategorie

Recenzje klientów i pytania (4)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Najlepsza

-

najlepsze soczewki

Niesamowite

-

Świetna obsługa

Wielki

-

NAJWYŻSZA jakość usług i produktów !!!

Bardzo dobrze

-

Oryginalna i szybsza dostawa niż planowano.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij