up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Oakley
360

Oakley M2 Frame XL

Oakley M2 Frame XL

Oakley M2 Frame XL

Oakley M2 Frame XL

Oakley M2 Frame XL

Oakley M2 Frame XL

plus
  • 360Oakley M2 Frame XL
  • Play videoOakley M2 Frame XL
  • Oakley M2 Frame XL
  • Oakley M2 Frame XL
  • Oakley M2 Frame XL
  • Oakley M2 Frame XL
  • Oakley M2 Frame XL
  • Oakley M2 Frame XL

Oakley M2 Frame XL

Opis produktu Oakley M2 Frame XL

Kształt Obiektyw XL ma wydajność nawet dalej ze zwiększonym wymiarze pionowym. Nawet wtedy, gdy głowa jest delikatnie pochylona w dół, rzeczy, które się liczą nadal będzie w swoim polu widzenia. To sprawia, że ​​jest to doskonały wybór dla działań, takich jak jazda na rowerze. Nieco wyższy projekt zwiększa także wydajność w zajęciach sportowych i gdzie rzeczy powyżej wymagają szczególnej uwagi.Cechy:


Wersja XL oferuje zwiększenie obecności krzywizny obiektywu i specjalistycznego obiektywu do ochrony przed słońcem, wiatrem i wpływu

Nasza Oferta unobtainium i noski zwiększają przyczepność potu na uchwyt nie poślizgu

Wymienne obiektywy pozwalają zmienić soczewki w kilka sekund w celu optymalizacji wizję w każdym środowisku sportowym

Soczewki PLUTONITE oferują najwyższą ochronę przed promieniowaniem UV filtrowanie 100% UVA, UVB, UVC i szkodliwym światłem niebieskim do 400 nm

O Matter materiału odpornego na stres Rama jest jednocześnie lekki i wytrzymały na całodzienny komfort i ochronęTechnologia:


High Definition Optics:


High Definition Optics (HDO) jest zbiorem opatentowanych technologii, które pozwalają Oakley Okulary spełniają lub przekraczają standardy testowania American National Standards Institute dla jasności optycznej, wierności wizualnej i odporność na uderzenia.


Ochrona UV:


Uszkodzenie oczu nadana świetle ultrafioletowym obejmuje zaćmy, zwyrodnienia plamki żółtej i skrzydlik. Nasze filtry soczewek PLUTONITE się 100% UVA, UVB, UVC i szkodliwym światłem niebieskim do 400 nm. Ochrona jest od samego materiału soczewki.


Jeśli szukasz Oakley M2 Frame XL, masz szczęście. W sklepie rowerowy znajdziesz najlepsze ceny, możesz mieć pewność, że znajdzie to w bikeinn. Nie czekaj dłużej i złóż zamówienie produktów Ochrona. bikeinn oferuje ekskluzywne produkty Gogle dla wielu aktywności. Gogle zaprojektowane są by odpowiedzieć twoim potrzebom i wymaganiom.

Cechy Oakley M2 Frame XL

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up