Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Odlo

Odlo Zeroweight Ceramiwarm

Odlo Zeroweight Ceramiwarm

  • Odlo Zeroweight Ceramiwarm
  • Odlo Zeroweight Ceramiwarm
  • Odlo Zeroweight Ceramiwarm

Odlo Zeroweight Ceramiwarm

Opis produktu Odlo Zeroweight Ceramiwarm

Nie pozwól, aby warstwy Cię spowolniły, wybierz męską koszulkę kolarską ODLO Zeroweight Ceramiwarm z długim rękawem. Niezbędna zimą na treningach, szlakach i turystyce, ta lekka i kompaktowa konstrukcja zapewnia funkcjonalność na drodze i wszechstronną kontrolę klimatu w całym tekście. Ta warstwa podkładowa, wycięta z charakterystycznej rozciągliwej siatki Nortex, wygodnie przylega do skóry, ogrzewając ciało nawet o 3 ° C podczas jazdy i utrzymując ciepło resztkowe po sesji. Oferując więcej niż tylko izolację termiczną, ta dynamiczna warstwa rowerowa zapewnia również lepsze zarządzanie wilgocią - odprowadza pot i zapewnia suchość przez całą jazdę. Wykonane z ergonomicznymi szwami i wygodnym zakrzywionym brzegiem, załóż koszulkę rowerową Zeroweight Ceramiwarm z długim rękawem i odporną na warunki atmosferyczne odzieżą wierzchnią, aby uzyskać najlepsze połączenie wysokiej wydajności.


Cechy i zalety:

Aktywne ocieplenie
Lekki
Ulepszone zarządzanie wilgocią


Specyfikacje:

Materiał:
Materiał główny: 95% poliester, 5% elastan Materiał główny 2: 95% poliester, 5% elastan Wstawka I: 86% poliester, 14% elastan


Technologia:

Członkostwo Fundacji Fair Wear:
Odlo jest członkiem Fair Wear Foundation (Fwf) o statusie lidera, która stara się poprawić warunki pracy w przemyśle tekstylnym na całym świecie. Fwf sprawdza, czy producenci przestrzegają kodeksu postępowania i dokonują odpowiednich ulepszeń. Jako inicjatywa wielostronna niezależność Fwf jest gwarantowana, ponieważ jest zarządzana przez związki zawodowe, NGO i stowarzyszenia biznesowe. Przejrzystość i odpowiedzialność to kluczowe zasady organizacji. Członkowie Fwf pracują nad poprawą warunków pracy w fabrykach produkujących tkaniny szyte na całym świecie. Podstawą współpracy pomiędzy Fwf a jego członkami jest Kodeks Praktyk Pracy. Osiem standardów pracy stanowi podstawę niniejszego kodeksu postępowania. Członkowie Fwf są umownie zobowiązani do przestrzegania tych standardów. Fwf sprawdza, czy firmy przestrzegają Kodeksu praktyk pracy poprzez audyty fabryk i procedury reklamacyjne, audyty systemów zarządzania swoich członków oraz szerokie konsultacje z zainteresowanymi stronami w krajach producentów. Fwf dzieli się swoją wiedzą i (lokalnymi) kontaktami ze swoimi firmami członkowskimi, zapewniając im dostęp do informacji na temat lokalnego ustawodawstwa, prawa pracy i kultury.Członkowie są zobowiązani do ustanowienia skutecznego systemu monitorowania, w tym audytów fabryk, szkoleń i wizyt w fabrykach. Fwf posiada procedurę składania skarg, która umożliwia pracownikom fabryki anonimowe zgłaszanie wszelkich nadużyć związanych z warunkami pracy. Aby podnieść świadomość pracowników w zakresie praw pracowniczych, Fwf oferuje również program edukacji w miejscu pracy.

Ciepły:
Wysoce funkcjonalna odzież sportowa z doskonałą izolacją termiczną, która utrzymuje ciało w cieple, gdy na zewnątrz jest zimno. Dzięki skutecznym właściwościom pochłaniania wilgoci, skóra jest sucha i ciepła. Ciepła jakość termiczna jest idealna do wszystkich zimowych zajęć.

Zero:
Zeroscent maksymalizuje zabawę, minimalizując zapach ciała. Technologia przeciwzapachowa jest oparta na organicznych substancjach i zapobiega penetracji włókien przez nieprzyjemne substancje. Jedyne, czego nie robisz, to śmierdzący zapach!

Ceramiwarm:
Ceramiwarm to aktywna technologia rozgrzewająca, która ogrzewa Twoją skórę nawet o 3 ° C, wykorzystując ciepło otoczenia i energię własnego ciała. Charakteryzuje się wysokim komfortem noszenia i najwyższą lekkością.


Opieka:

Prać w pralce na zimno [30 °]
Nie wybielać
Nie suszyć w suszarce
Żelazo w niskiej temperaturze
Nie czyścić chemicznieCo sądzisz o Odlo Zeroweight Ceramiwarm w najlepszej cenie? Super, prawda? Nie zwlekaj i kupuj w naszym sklepie rowerowy, czekałeś na to wystarczająco długo. Wyposaż się dobrze i delektuj się codzienna aktywnością w pełni z Odlo. A najlepsze jest to, że masz najlepszą cenę na rynku na artykuły Odzież męska.

Cechy Odlo Zeroweight Ceramiwarm

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij