up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Wybierz najlepszy oficjalny sprzęt do jazdy na rowerze

Oficjalny sprzęt można kupić od takich marek jak Castelli , Alé , Santini , Sportful . Oto kilka oficjalnego sprzętu do jazdy na rowerze:

Kask
Niezbędny jest następujący sprzęt rowerowy. Ale ten jest zdecydowanie, pewnie nie do negocjacji. Nawet jeśli jazda na rowerze bez kasku jest dozwolona w Twoim mieście, musisz się bronić. Wybierając kask rowerowy, pamiętaj, aby dopasować go do objętości głowy i stylu jazdy.

Rękawiczki rowerowe
Rękawiczki pasują jako niezbędny sprzęt rowerowy z wielu powodów. Po pierwsze, chronią ręce w razie wypadku. Po drugie, ograniczają podrażnienia i urazy. Trzecią, pomniejszą uznaną zaletą jest to, że rękawiczki rowerowe chronią Twój nerw łokciowy.

Spodenki jeździeckie
Jeśli wybierasz wypożyczony rower na długi dzień jazdy, zastanów się nad zakupem wysokiej jakości spodenek do jazdy. Te spodenki mają na ciebie wpłynąć, więc nie rezygnujesz ze skrobania i pocierania po środkach ciągłej praktyki. Spodenki rowerowe są również powiększone, aby zapewnić trochę więcej poduszki na plecach i siedzeniu.

Narzędzie wielofunkcyjne
Droga to nieregularne miejsce dla rowerzysty. Nawet najbardziej ostrożny właściciel roweru może zostać zaskoczony przez śrubę uwolnioną przez wahania. Właśnie dlatego narzędzie wielofunkcyjne znajduje się w Twoim harmonogramie niezbędnego sprzętu rowerowego. Narzędzia wielofunkcyjne różnią się wielkością, stanem i przeznaczeniem. Niektóre z tych cięższych przeznaczone są do przechowywania w domu.clouse menu Zamknij