up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Jak wybrać kurtkę na rower?

Nie ma jednego typu kurtki motocyklowej, która poradzi sobie w każdych warunkach pogodowych. Dzięki połączeniu innowacyjnych materiałów i modnego stylu kurtki stały się lżejsze, wygodne i oddychające zarówno na drodze, jak i poza nią. Oto krótki przewodnik, który pomoże Ci wybrać najlepszą kurtkę rowerową zgodnie z Twoimi potrzebami;

Materiał

Przy tak wielu możliwościach wybór odpowiedniego materiału na kurtkę rowerzysty staje się trudny. Obecnie wiele kurtek jest wykonanych z różnych odmian i mieszanek różnych materiałów, takich jak nylon, poliester, syntetyk, wełna, polar i lycra. Kluczem jest znalezienie najlepszej równowagi między oddychalnością, wodoodpornością i komfortem.

Cięcie

Ergonomiczne kroje to standardowe kroje w kurtkach motocyklowych dla dzieci z pewnymi różnicami w zakresie wydajności od jazdy na rowerze szosowym po wyścigi. Chodzi o to, abyś czuł się komfortowo i osłonięty podczas pochylania się nad kierownicą. Specjalistyczne kroje to ergonomiczne, zwężane kołnierzyki, dopasowane rękawy i peleryny.

Kieszenie

Kieszenie to jedna z najważniejszych cech kurtek rowerowych. Kieszenie wahają się od klap na rzepy, przez otwarte z odrobiną rozciągliwości u góry, po zamek błyskawiczny. Poszukaj wodoodpornych kieszeni, które odpowiadają Twoim potrzebom na przechowywanie smartfona, GPS lub innych niezbędnych rzeczy. title="Garmin"> Garmin , Shimano , Specialized , Gore wear , oraz Castelli oferują najlepszą gamę kurtek rowerowych .

clouse menu Zamknij