up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
Strona Główna flecha Odzież męska flecha flecha

Nakrycia głowy Sportful

()

Jak wybrać nakrycie głowy do jazdy na rowerze?

Niezależnie od tego, czy chodzi o ochronę przed słońcem, zatrzymanie ciepła ciała, czy po prostu dodanie odrobiny stylu do ogólnego wyglądu, nakrycia głowy na rower zapewniają funkcjonalność, wydajność i komfort podczas każdej jazdy. Nakrycia głowy na rower obejmują różne rodzaje fasonów, ale większość rowerzystów nosi czapki. Istnieje wiele praktycznych powodów, dla których powinni nosić czapkę, która obejmuje m.in. odprowadzanie potu z oczu, zapobieganie kapaniu deszczu na twarz, ochronę głowy i twarzy przed promieniami słonecznymi UV lub po prostu dodanie trochę ciepła w okresie wiosenno jesiennym.

Czapki rowerowe są dostępne w wersjach termicznych, odprowadzających wilgoć i bawełnianych. Każdy materiał nadaje się do określonych stylów jazdy. Shimano , Specialized , Gore wear , Castelli , oraz Alé to najlepsze marki oferujące wysokiej jakości nakrycia głowy kolarskie w szerokiej gamie kolorystycznej, style i projekty dla mężczyzn, kobiet i dzieci.
U nas znajdziesz szeroką gamę czapek rowerowych i nakryć głowy na zimowe i letnie przejażdżki. Najlepszym podejściem do wyboru nakrycia głowy na rower jest wybór takiego, który jest dostosowany do warunków pogodowych. Należy również wziąć pod uwagę materiał, dopasowanie i cechy techniczne. Oczywiście na zimowe przejażdżki potrzebujesz czapek termicznych, które zapewniają izolację i ciepło. Istnieje jednak wiele rodzajów nakryć głowy, takich jak czapka rowerowa Castelli A/C przeznaczona na letnie przejażdżki.
Tkanina z siateczki o otwartych komórkach ułatwia wentylację i odprowadza wilgoć, dzięki czemu idealnie nadaje się na upalne dni. Bez poświęcania chłodzenia i komfortu rowerzysty ta czapka zapewnia również ochronę przed słońcem.

clouse menu Zamknij