up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Jak wybrać koszulkę na rower?

Wybór odpowiedniej koszulki rowerowej ma kluczowe znaczenie dla uzyskania niezapomnianych wrażeń z jazdy na rowerze. Aby jazda była przyjemniejsza i wygodniejsza, musisz nosić dobrej jakości koszulkę. Przy wyborze koszulki na rower pamiętaj o poniższych wskazówkach;

Większość koszulek rowerowych jest wykonana z syntetycznej mieszanki materiałów, która zapewnia komfort podczas jazdy i poprawia osiągi. Koszulki z materiału syntetycznego odprowadzają pot i zapewniają chłód i suchość.

Te mieszanki materiałów są dostosowane do różnych warunków pogodowych. Zależy to również od tego, gdzie i kiedy zamierzasz jeździć. Musisz wybrać wodoodporną, oddychającą i wiatroszczelną koszulkę rowerową z krótkim rękawem. Jeśli wolisz nosić koszulki z naturalnych włókien, wełna merynosów jest najlepszym wyborem na bieliznę. Wełna Merino jest miękka, oddychająca i odprowadza wilgoć, gdy jest mokra.

Krój męskiej koszulki z długim rękawem ma duże znaczenie. Większość koszulek rowerowych jest dłuższa z tyłu, dzięki czemu zapewnia pełne zakrycie. Przód jest zwykle krótki i pozwala uniknąć dyskomfortu podczas pochylania się nad kierownicą podczas jazdy.

W przypadku zwykłych przejażdżek szosowych można nosić luźną koszulkę rowerową, jednak podczas wyścigów; obcisła koszulka o dopasowanym kroju zapewni Ci przewagę nad zwykłymi koszulkami rowerowymi. Shimano , Specialized , Gore wear , Castelli i Alé oferują szeroką gamę koszulek rowerowych dla mężczyzn, kobiet i dzieci.


clouse menu Zamknij