Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Osprey

Osprey Escapist 25L

Osprey Escapist 25L

Osprey Escapist 25L

Osprey Escapist 25L

Osprey Escapist 25L

  • Osprey Escapist 25L
  • Osprey Escapist 25L
  • Osprey Escapist 25L
  • Osprey Escapist 25L
  • Osprey Escapist 25L
  • Osprey Escapist 25L
  • Osprey Escapist 25L

Osprey Escapist 25L

Opis produktu Osprey Escapist 25L

Płyń z wiatrem i uciekaj w dzicz z plecakiem rowerowym Osprey Escapist 25L . Niezależnie od tego, czy masz ochotę na piesze wędrówki czy jazdę na rowerze górskimi szlakami, ten wszechstronny i wygodny plecak jest zawsze gotowy na każdą przygodę.

Dzięki panelowi tylnemu AirScape ™ , Escapist 25L oferuje całkowitą oddychalność i świeżość, które utrzymają twoje plecy suche i wygodne, bez względu na to, czy jeździsz rowerem po parku lub dojeżdżasz rano do pracy. Aby zapewnić całkowitą stabilność ładunku, uprząż BioStretch ™ z możliwością dostosowania dopasowuje się do tułowia i ramion oraz wykorzystuje anatomicznie ukształtowaną piankę w celu zmniejszenia tarcia.

Imponujący wachlarz możliwości przechowywania, w tym trzy elastyczne kieszenie z tkaniny na panelu przednim i po bokach oraz zewnętrzny rękaw na nawodnienie u góry zapewniają, że Escapist 25L zawsze będzie przechowywać twoje rzeczy w uporządkowany, świadomy treści sposób. Dodanie odpornej na zarysowania kieszeni na panelu przednim gwarantuje, że Twój telefon komórkowy lub okulary będą zawsze bezpieczne. Ta konkretna wersja Escapist zawiera boczne kieszenie z elastycznej siatki w pasie biodrowym, aby zwiększyć użyteczność w zasięgu ręki, a także dodatkowe paski kompresyjne, aby utrzymać ładunek stabilny i uporządkowany.

Ale nie byłby to plecak gotowy na rower, gdyby nie miał elementów odblaskowych poprawiających widoczność w warunkach słabego oświetlenia; na szczęście Escapist 25L ma nie tylko takie środki, ale także uchwyt do kasku LidLock ™ i mocowanie lampki kontrolnej, dzięki której będziesz natychmiast widoczny zarówno na ścieżkach, jak i na drodze.

Jeśli po ciężkim dniu jazdy koniec śladu jest wciąż błogo nieznany, to podziel się naszym umysłem „jednotorowym”. Ten duch przygody został uchwycony przez wszechstronność naszej serii Escapist. Bez względu na to, czy jedziesz ponad 100 mil, czy dojeżdżasz do pracy, panel tylny AirScape zapewnia pełną wentylację i wsparcie. Zdecydowałeś, że dzisiaj zmierzysz się z górką? Kiedy rzucasz tymi szybkimi zjazdami, docenisz, jak biodro i szelki Biostretch utrzymują plecak wygodnie zsynchronizowany z plecami. Podwójne zapinane na zamek kieszenie biodrowe Escapista oznaczają, że możesz szybko złapać niezbędne akcesoria podczas jazdy i mocno przymocować hełm za pomocą Lidlocka. Trzymaj telefon i okulary przeciwsłoneczne pod ręką dzięki kieszeniom bez zarysowań w uprzęży i głównej komorze. Najlepsze przejażdżki nieuchronnie skutkują zabrudzeniem sprzętu, przechowuj go osobno za pomocą wewnętrznego zamka błyskawicznego Escapist. Zapewnienie sobie nawodnienia podczas ciężkiej jazdy jest absolutnie kluczowe, dzięki szybkiemu dostępowi do zewnętrznego rękawa do nawodnienia możesz łatwo napełnić zbiornik. Kiedy jeździsz przez wiele dni, musisz mieć przy sobie wystarczającą ilość zestawu. Kompresja InsideOut i elastyczne kieszenie PowerMesh pozwalają bezpiecznie transportować cały sprzęt bez względu na to, jak koleinuje tor, na którym jedziesz.Wewnętrzny organizer oznacza, że możesz łatwo sortować swoje narzędzia, części zamienne i pompy. Nawet gdy nadchodzi najgorsza pogoda, wbudowana osłona przeciwdeszczowa o wysokiej widoczności rozkłada się szybko, aby chronić Twoją paczkę i cały sprzęt. Zachowaj widoczność w słabym świetle dzięki odblaskowej grafice i mocowaniu migacza.
Wewnętrzny organizer oznacza, że możesz łatwo sortować swoje narzędzia, części zamienne i pompy. Nawet gdy nadchodzi najgorsza pogoda, wbudowana osłona przeciwdeszczowa o wysokiej widoczności rozkłada się szybko, aby chronić Twoją paczkę i cały sprzęt. Zachowaj widoczność w słabym świetle dzięki odblaskowej grafice i mocowaniu migacza.
Wewnętrzny organizer oznacza, że możesz łatwo sortować swoje narzędzia, części zamienne i pompy. Nawet gdy nadchodzi najgorsza pogoda, wbudowana osłona przeciwdeszczowa o wysokiej widoczności rozkłada się szybko, aby chronić Twoją paczkę i cały sprzęt. Zachowaj widoczność w słabym świetle dzięki odblaskowej grafice i mocowaniu migacza.
Cechy:Wewnętrzny organizer oznacza, że możesz łatwo sortować swoje narzędzia, części zamienne i pompy. Nawet gdy nadchodzi najgorsza pogoda, wbudowana osłona przeciwdeszczowa o wysokiej widoczności rozkłada się szybko, aby chronić Twoją paczkę i cały sprzęt. Zachowaj widoczność w słabym świetle dzięki odblaskowej grafice i mocowaniu migacza.
Wewnętrzny organizer oznacza, że możesz łatwo sortować swoje narzędzia, części zamienne i pompy. Nawet gdy nadchodzi najgorsza pogoda, wbudowana osłona przeciwdeszczowa o wysokiej widoczności rozkłada się szybko, aby chronić Twoją paczkę i cały sprzęt. Zachowaj widoczność w słabym świetle dzięki odblaskowej grafice i mocowaniu migacza.
Pas biodrowy i uprząż BioStretchWewnętrzny organizer oznacza, że możesz łatwo sortować swoje narzędzia, części zamienne i pompy. Nawet gdy nadchodzi najgorsza pogoda, wbudowana osłona przeciwdeszczowa o wysokiej widoczności rozkłada się szybko, aby chronić Twoją paczkę i cały sprzęt. Zachowaj widoczność w słabym świetle dzięki odblaskowej grafice i mocowaniu migacza.
Panel tylny AirScape z piankowymi wypustkami do wentylacjiWewnętrzny organizer oznacza, że możesz łatwo sortować swoje narzędzia, części zamienne i pompy. Nawet gdy nadchodzi najgorsza pogoda, wbudowana osłona przeciwdeszczowa o wysokiej widoczności rozkłada się szybko, aby chronić Twoją paczkę i cały sprzęt. Zachowaj widoczność w słabym świetle dzięki odblaskowej grafice i mocowaniu migacza.
Pasek mostka z gwizdkiem ratunkowymWewnętrzny organizer oznacza, że możesz łatwo sortować swoje narzędzia, części zamienne i pompy. Nawet gdy nadchodzi najgorsza pogoda, wbudowana osłona przeciwdeszczowa o wysokiej widoczności rozkłada się szybko, aby chronić Twoją paczkę i cały sprzęt. Zachowaj widoczność w słabym świetle dzięki odblaskowej grafice i mocowaniu migacza.
Boczne kieszenie z elastycznej siatki z kompresją InsideOutWewnętrzny organizer oznacza, że możesz łatwo sortować swoje narzędzia, części zamienne i pompy. Nawet gdy nadchodzi najgorsza pogoda, wbudowana osłona przeciwdeszczowa o wysokiej widoczności rozkłada się szybko, aby chronić Twoją paczkę i cały sprzęt. Zachowaj widoczność w słabym świetle dzięki odblaskowej grafice i mocowaniu migacza.
Dostęp do panelu z zamkiem błyskawicznymWewnętrzny organizer oznacza, że możesz łatwo sortować swoje narzędzia, części zamienne i pompy. Nawet gdy nadchodzi najgorsza pogoda, wbudowana osłona przeciwdeszczowa o wysokiej widoczności rozkłada się szybko, aby chronić Twoją paczkę i cały sprzęt. Zachowaj widoczność w słabym świetle dzięki odblaskowej grafice i mocowaniu migacza.
Zapinane na zamek okulary przeciwsłoneczne i kieszeń na elektronikęWewnętrzny organizer oznacza, że możesz łatwo sortować swoje narzędzia, części zamienne i pompy. Nawet gdy nadchodzi najgorsza pogoda, wbudowana osłona przeciwdeszczowa o wysokiej widoczności rozkłada się szybko, aby chronić Twoją paczkę i cały sprzęt. Zachowaj widoczność w słabym świetle dzięki odblaskowej grafice i mocowaniu migacza.
Elastyczna przednia kieszeńWewnętrzny organizer oznacza, że możesz łatwo sortować swoje narzędzia, części zamienne i pompy. Nawet gdy nadchodzi najgorsza pogoda, wbudowana osłona przeciwdeszczowa o wysokiej widoczności rozkłada się szybko, aby chronić Twoją paczkę i cały sprzęt. Zachowaj widoczność w słabym świetle dzięki odblaskowej grafice i mocowaniu migacza.
Wbudowana osłona przeciwdeszczowa o wysokiej widocznościWewnętrzny organizer oznacza, że możesz łatwo sortować swoje narzędzia, części zamienne i pompy. Nawet gdy nadchodzi najgorsza pogoda, wbudowana osłona przeciwdeszczowa o wysokiej widoczności rozkłada się szybko, aby chronić Twoją paczkę i cały sprzęt. Zachowaj widoczność w słabym świetle dzięki odblaskowej grafice i mocowaniu migacza.
Mocowanie kasku rowerowego LidLockWewnętrzny organizer oznacza, że możesz łatwo sortować swoje narzędzia, części zamienne i pompy. Nawet gdy nadchodzi najgorsza pogoda, wbudowana osłona przeciwdeszczowa o wysokiej widoczności rozkłada się szybko, aby chronić Twoją paczkę i cały sprzęt. Zachowaj widoczność w słabym świetle dzięki odblaskowej grafice i mocowaniu migacza.
Odblaskowa grafikaWewnętrzny organizer oznacza, że możesz łatwo sortować swoje narzędzia, części zamienne i pompy. Nawet gdy nadchodzi najgorsza pogoda, wbudowana osłona przeciwdeszczowa o wysokiej widoczności rozkłada się szybko, aby chronić Twoją paczkę i cały sprzęt. Zachowaj widoczność w słabym świetle dzięki odblaskowej grafice i mocowaniu migacza.
Podwójne kieszenie na biodrach zapinane na zamekWewnętrzny organizer oznacza, że możesz łatwo sortować swoje narzędzia, części zamienne i pompy. Nawet gdy nadchodzi najgorsza pogoda, wbudowana osłona przeciwdeszczowa o wysokiej widoczności rozkłada się szybko, aby chronić Twoją paczkę i cały sprzęt. Zachowaj widoczność w słabym świetle dzięki odblaskowej grafice i mocowaniu migacza.
Regulowana długość tułowiaWewnętrzny organizer oznacza, że możesz łatwo sortować swoje narzędzia, części zamienne i pompy. Nawet gdy nadchodzi najgorsza pogoda, wbudowana osłona przeciwdeszczowa o wysokiej widoczności rozkłada się szybko, aby chronić Twoją paczkę i cały sprzęt. Zachowaj widoczność w słabym świetle dzięki odblaskowej grafice i mocowaniu migacza.
Kompatybilny ze zbiornikiem hydraulicznymWewnętrzny organizer oznacza, że możesz łatwo sortować swoje narzędzia, części zamienne i pompy. Nawet gdy nadchodzi najgorsza pogoda, wbudowana osłona przeciwdeszczowa o wysokiej widoczności rozkłada się szybko, aby chronić Twoją paczkę i cały sprzęt. Zachowaj widoczność w słabym świetle dzięki odblaskowej grafice i mocowaniu migacza.
Podstawowy zamek błyskawicznyWewnętrzny organizer oznacza, że możesz łatwo sortować swoje narzędzia, części zamienne i pompy. Nawet gdy nadchodzi najgorsza pogoda, wbudowana osłona przeciwdeszczowa o wysokiej widoczności rozkłada się szybko, aby chronić Twoją paczkę i cały sprzęt. Zachowaj widoczność w słabym świetle dzięki odblaskowej grafice i mocowaniu migacza.
Zapinana na zamek kieszeń na uprzężyWewnętrzny organizer oznacza, że możesz łatwo sortować swoje narzędzia, części zamienne i pompy. Nawet gdy nadchodzi najgorsza pogoda, wbudowana osłona przeciwdeszczowa o wysokiej widoczności rozkłada się szybko, aby chronić Twoją paczkę i cały sprzęt. Zachowaj widoczność w słabym świetle dzięki odblaskowej grafice i mocowaniu migacza.
Zewnętrzny dostęp do nawodnieniaWewnętrzny organizer oznacza, że możesz łatwo sortować swoje narzędzia, części zamienne i pompy. Nawet gdy nadchodzi najgorsza pogoda, wbudowana osłona przeciwdeszczowa o wysokiej widoczności rozkłada się szybko, aby chronić Twoją paczkę i cały sprzęt. Zachowaj widoczność w słabym świetle dzięki odblaskowej grafice i mocowaniu migacza.
Przednia kieszeń zapinana na zamekWewnętrzny organizer oznacza, że możesz łatwo sortować swoje narzędzia, części zamienne i pompy. Nawet gdy nadchodzi najgorsza pogoda, wbudowana osłona przeciwdeszczowa o wysokiej widoczności rozkłada się szybko, aby chronić Twoją paczkę i cały sprzęt. Zachowaj widoczność w słabym świetle dzięki odblaskowej grafice i mocowaniu migacza.
Wewnętrzny organizer do narzędzi i części zamiennych do rowerówWewnętrzny organizer oznacza, że możesz łatwo sortować swoje narzędzia, części zamienne i pompy. Nawet gdy nadchodzi najgorsza pogoda, wbudowana osłona przeciwdeszczowa o wysokiej widoczności rozkłada się szybko, aby chronić Twoją paczkę i cały sprzęt. Zachowaj widoczność w słabym świetle dzięki odblaskowej grafice i mocowaniu migacza.
Wewnętrzny dzielnik zapinany na zamekWewnętrzny organizer oznacza, że możesz łatwo sortować swoje narzędzia, części zamienne i pompy. Nawet gdy nadchodzi najgorsza pogoda, wbudowana osłona przeciwdeszczowa o wysokiej widoczności rozkłada się szybko, aby chronić Twoją paczkę i cały sprzęt. Zachowaj widoczność w słabym świetle dzięki odblaskowej grafice i mocowaniu migacza.
Punkt mocowania światła rowerowego LEDWewnętrzny organizer oznacza, że możesz łatwo sortować swoje narzędzia, części zamienne i pompy. Nawet gdy nadchodzi najgorsza pogoda, wbudowana osłona przeciwdeszczowa o wysokiej widoczności rozkłada się szybko, aby chronić Twoją paczkę i cały sprzęt. Zachowaj widoczność w słabym świetle dzięki odblaskowej grafice i mocowaniu migacza.
Boczne paski kompresyjneWewnętrzny organizer oznacza, że możesz łatwo sortować swoje narzędzia, części zamienne i pompy. Nawet gdy nadchodzi najgorsza pogoda, wbudowana osłona przeciwdeszczowa o wysokiej widoczności rozkłada się szybko, aby chronić Twoją paczkę i cały sprzęt. Zachowaj widoczność w słabym świetle dzięki odblaskowej grafice i mocowaniu migacza.
Zapinany na zamek górny dostępWewnętrzny organizer oznacza, że możesz łatwo sortować swoje narzędzia, części zamienne i pompy. Nawet gdy nadchodzi najgorsza pogoda, wbudowana osłona przeciwdeszczowa o wysokiej widoczności rozkłada się szybko, aby chronić Twoją paczkę i cały sprzęt. Zachowaj widoczność w słabym świetle dzięki odblaskowej grafice i mocowaniu migacza.
Wewnętrzny organizer oznacza, że możesz łatwo sortować swoje narzędzia, części zamienne i pompy. Nawet gdy nadchodzi najgorsza pogoda, wbudowana osłona przeciwdeszczowa o wysokiej widoczności rozkłada się szybko, aby chronić Twoją paczkę i cały sprzęt. Zachowaj widoczność w słabym świetle dzięki odblaskowej grafice i mocowaniu migacza.
Wewnętrzny organizer oznacza, że możesz łatwo sortować swoje narzędzia, części zamienne i pompy. Nawet gdy nadchodzi najgorsza pogoda, wbudowana osłona przeciwdeszczowa o wysokiej widoczności rozkłada się szybko, aby chronić Twoją paczkę i cały sprzęt. Zachowaj widoczność w słabym świetle dzięki odblaskowej grafice i mocowaniu migacza.
Dane techniczne:Wewnętrzny organizer oznacza, że możesz łatwo sortować swoje narzędzia, części zamienne i pompy. Nawet gdy nadchodzi najgorsza pogoda, wbudowana osłona przeciwdeszczowa o wysokiej widoczności rozkłada się szybko, aby chronić Twoją paczkę i cały sprzęt. Zachowaj widoczność w słabym świetle dzięki odblaskowej grafice i mocowaniu migacza.
Wewnętrzny organizer oznacza, że możesz łatwo sortować swoje narzędzia, części zamienne i pompy. Nawet gdy nadchodzi najgorsza pogoda, wbudowana osłona przeciwdeszczowa o wysokiej widoczności rozkłada się szybko, aby chronić Twoją paczkę i cały sprzęt. Zachowaj widoczność w słabym świetle dzięki odblaskowej grafice i mocowaniu migacza.
Waga: 0,96 kgWewnętrzny organizer oznacza, że możesz łatwo sortować swoje narzędzia, części zamienne i pompy. Nawet gdy nadchodzi najgorsza pogoda, wbudowana osłona przeciwdeszczowa o wysokiej widoczności rozkłada się szybko, aby chronić Twoją paczkę i cały sprzęt. Zachowaj widoczność w słabym świetle dzięki odblaskowej grafice i mocowaniu migacza.
Maksymalne wymiary: (mm) 500 (l) x 270 (w) x 310 (d)Wewnętrzny organizer oznacza, że możesz łatwo sortować swoje narzędzia, części zamienne i pompy. Nawet gdy nadchodzi najgorsza pogoda, wbudowana osłona przeciwdeszczowa o wysokiej widoczności rozkłada się szybko, aby chronić Twoją paczkę i cały sprzęt. Zachowaj widoczność w słabym świetle dzięki odblaskowej grafice i mocowaniu migacza.


Dodatkowo, Osprey Escapist 25L w kategorii Torby z naszego sklepu online rowerowy, znajdziesz inne powiązane produkty Plecaki. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem innych produktów marki Osprey, w bikeinn, znajdziesz produkty rowerowy, które również Cię zainteresują. Osprey koncentruje się na innowacyjności i poprawie doświadczenia rowerowy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen.

Cechy Osprey Escapist 25L

Płeć
Wiek
Pojemność
Użycie
Kolor

Recenzje klientów i pytania (24)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Szczyt

-

Świetna torba na jednodniowe wędrówki. Wszystko jest perfekcyjne. Jestem bardzo entuzjastycznie nastawiony do mojego wyboru i nienagannej jakości tego plecaka.

Bardzo podoba mi się ten kolor!

-

Jestem pod wrażeniem konstrukcji tego plecaka. Uwzględnia wszystkie szczegóły. Kolor jest niesamowity. Uwielbiam tę torbę.

Osprey escapist 25l

-

Znakomity, wygodny i pełen szczegółów

Dobry

-

super rakieta

Top do plecaka

-

Jakość i wszechstronność. Bardzo zadowolony.

Plecak rowerowy 25 l.

-

Bardzo dobre dopasowanie, idealnie do mnie pasuje m / l, który ma 187 cm długości.

Plecak rowerowy

-

Idealny jako plecak rowerowy. Wiele dobrych przegródek do pakowania.

Plecak osprey escapista 25l

-

Plecak jest efektowny, posiada dużo kieszeni, a obszar pleców i pasków posiada bardzo ciekawy system wentylacji. Niebieski kolor jest taki ładny.

Super torba

-

Używam go do jazdy na rowerze i szybkich wędrówek: funkcjonalny i wygodny w noszeniu. Może być również używany do wycieczek po mieście. Pamiętaj jednak, że torba na ramię jest za mała na smartfona.

Torba gooood

-

super rakieta Miałem jeden rozmiar S / M, ale wydawało się małe Nie podobało mi się, jak to się dzieje na moich plecach, ale rozmiar M / L jest idealny !! Mam 1,77 cm wysokości

To znaczy, chłopaki, to rybołów

-

To produkt wart swojej ceny. Jest lekki, pasuje bardzo ciasno. Łatwo mi też z nim biegać, skakać i czołgać się. Przegródki są sprytne, a człowieku, osłona przeciwdeszczowa to wszystko =)

Osprey escapist 25l

-

Właśnie tego szukałem 1-3 dniowych wycieczek do innych miast. Plecak jest wspaniały. Wszystko jest przemyślane. Wszystko jest wysokiej jakości. Na wszystko jest wystarczająco dużo miejsca. Dostawa jest szybka. Bardzo zadowolony

Eskapista rybołowa plecaka 25

-

Spełnił wszystkie oczekiwane bardzo dobre produkty, jak zawsze z Osprey. Dostawa w terminie.

Dobry plecak

-

Świetna jakość jak wszystko Osprey. Wygodne i bardzo dobrze przemyślane. Trochę niezadowolony z przesyłki ... zgłosił szacunkową datę, ale przybył kilka dni później.

Dobra jakość i szybka wysyłka

-

dostaliśmy dokładnie to, co było w szczegółach, szybka dostawa i każdy szczegół o produkcie na stronie

Dobry qu

-

Bardzo dobry plecak wysokiej jakości. Polecić!

Świetna jakość świetna przesyłka

-

Torba weszła wcześniej niż się spodziewano, a jej jakość i komfort są niesamowite! Dziękuję, trekkinn.

Dobry produkt

-

Znakomity plecak, kilka przegródek i dużo przestrzeni. Zajmowałem go tylko w obszarach miejskich, nic ze wzgórza i góry, żeby zobaczyć, jak się zachować. Bardzo wygodny i bardzo piękny widok na plecak. 100% zalecane

Osprey escapist 25l

-

Jest to bardzo dobrze przemyślany plecak z wieloma przydatnymi funkcjami. To będzie moje pasjonujące pakowanie teraz na wszelkie rozszerzone przejażdżki na MTB.

Wielka torba

-

Działa świetnie, wiele przechowywania, Fit wszystko z laptopem, części ubrania, części zamienne, telefony itd. Wielki worek z rozsądną ceną.

Komfortowy

-

Niezwykle wygodne, dobry wybór z przegrodami i doskonałej jakości.

Osprey escapist 25

-

Plecak naprawdę fajne. W górach, na plaży, jeździć Wehle.

Wygodny plecak

-

Komfortowe i wygodne, aby znaleźć nasz plecak przechowywania pasz dla użytkowników na świeżym powietrzu

Pan

-

Płynna i szybka dostawa - wszystko OK.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij