up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Pearl izumi

Pearl izumi Road Lite Tylna Osłona Wentylacyjna

plus
  • Play videoPearl izumi Road Lite Tylna Osłona Wentylacyjna
  • Pearl izumi Road Lite Tylna Osłona Wentylacyjna

Pearl Izumi Road Lite Tylna Osłona Wentylacyjna

Opis produktu Pearl izumi Road Lite Tylna Osłona Wentylacyjna

Klasyczny Pearl Izumi! Udoskonaliliśmy lekkie i ochronne pokrowce na buty PRO Barrier Lite na rok 2014 z zapinanym na zamek tylnym zamknięciem, zapewniającym najlepszą aerodynamikę w klasie. Nawet osoby, które nie będą ścigać się będą cieszyć się ochroną, jaką oferują pokrowce na buty PRO Barrier Lite w chłodnej, wietrznej pogodzie, oprócz dodatkowej prędkości, jaką oferuje ich sprawdzona oferta aerodynamiczna.

Cechy:

Materiał PRO Barrier Lite zapewnia lekką ochronę przed wiatrem i wodoszczelność

Tunel aerodynamiczny sprawdzony pod względem aerodynamiki

Zapinane na zamek tylne zamknięcie dla lepszego dopasowania i aerodynamiki wiodącej w swojej klasie

Zalecany do obuwia drogowego z zewnętrznymi knagi

Dane techniczne:

64% nylonu

17% poliuretanu

15% poliester

2% nylon z Cordury

1% elastanu

1% aramidu kevlarowego

Opieka:

Użyj prostych detergentów bez dodatków:

Nigdy nie używaj detergentów z płynami do zmiękczania tkanin, perfumami lub jakimkolwiek dodatkowym produktem. Ogólną zasadą jest to, że im prościej, tym lepiej. Wiele detergentów z dodatkami pozostawia "środki powierzchniowo czynne" na włóknach tkaninowych, które hamują ich parametry techniczne. Zazwyczaj najlepsze używane detergenty będą miały nazwy "Wyczyść" lub "Bezpłatne". Nie wlewaj detergentu bezpośrednio na ubranie, połóż je najpierw w zmywarce, gdy zaczniesz wodę. Jeśli coś nie funkcjonuje prawidłowo, ale nie jest brudne, spróbuj je dwukrotnie spłukać ciepłą lub gorącą wodą. Pomoże to pozbyć się szkodliwych środków powierzchniowo czynnych.

Przeczytaj etykietę treści opieki:

W wewnętrznej części ubrania lub na zawieszce znajdują się instrukcje dotyczące pielęgnacji tego pojedynczego elementu. W przypadku odzieży będzie to widoczne na szwie bocznym lub z tyłu. Postępuj zgodnie ze wskazówkami. W przypadku delikatniejszych tkanin używaj cyklu "delikatnego". Zamknij wszystkie zamki błyskawiczne, załóż zamknięcie "haczyk i pętelka" na rękawicach

Możesz użyć suszarki, ostrożnie:

Jeśli używasz suszarki, upewnij się, że korzystasz z niższego / ciepłego ustawienia ogrzewania (NIE używaj suszarki komercyjnej ani ustawienia "Gorąca"). To często przywraca tkaninę i pomaga w utrzymaniu właściwości odpychających wodę i wiatr. Jeśli masz wątpliwości, powiesić ubranie do wyschnięcia.


Pearl izumi Road Lite Tylna Osłona Wentylacyjna posiada oficjalną gwarancję Pearl izumi. Jako oficjalny detalista Pearl izumi, cała nasza oferta produktów rowerowy jest obięta dwuletnią gwarancją producenta. W bikeinn, dążymy, aby wybierać wysokiej jakości produkty Obuwie dziecięce, które sprawią, że twoja aktywność będzie bardziej komfortowa. Mamy różne produkty Ochraniacze na buty dla twoich potrzeb, abyś czuł inspirację do osiągnięcia jeszcze więcej w swojej dziedzinie sportu.

Cechy Pearl izumi Road Lite Tylna Osłona Wentylacyjna

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Bardzo ciepłe

-

Łatwy w instalacji i podoba mi się kolor

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up