Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Pikotech

Pikotech Sacrificial Anodes Kit

  • Pikotech Sacrificial Anodes Kit
  • Pikotech Sacrificial Anodes Kit

Pikotech Sacrificial Anodes Kit

Opis produktu Pikotech Sacrificial Anodes Kit

Zestaw anionów: zawiera dwa podkładki cynkowe, jedną śrubę inox M3x12 i jedną nakrętkę inox M3. Podkładka montowana w kontakcie z inox zapobiega uszkodzeniom aluminium spowodowanym prądami galwanicznymi.

Jeśli szukasz dobrej jakości Obraz artykułów, to nasza oferta Obraz z pewnością spełni oczekiwania. Zalecamy Pikotech Sacrificial Anodes Kit, w cenie 5.45 $. bikeinn jest najlepszym rozwiązaniem, aby kupić sprzęt rowerowy w najlepszej cenie. Jeśli cena okaże się niższa Pikotech Sacrificial Anodes Kit, dopasujemy cenę!

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij