Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Pikotech

Pikotech Toten Adapter

  • Pikotech Toten Adapter
  • Pikotech Toten Adapter

Pikotech Toten Adapter

Opis produktu Pikotech Toten Adapter

Adapter do szybkiego uwalniania tarcz Totem: idealny do zamontowania systemu szybkiego uwalniania na tych modelach z użyciem istniejących otworów.

Pikotech Toten Adapter jest dostępny w różnych opcjach i charakterystyce. Wybierz ten, który pasuje do twoich potrzeb i odbierz go w domu w ciągu kilku dni. Ponadto, w internetowym sklepie rowerowy znajdziesz Pikotech Toten Adapter i powiązane produkty. Nasza gama produktów Obraz została zaprojektowana, aby dać Ci całkowitą pewność, niezależnie od intensywności treningu lub aktywności sportowej.

Cechy Pikotech Toten Adapter

Podkategorie
Rodzaj produktu
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij