Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

POC

POC Cerebel Raceday

POC Cerebel Raceday

POC Cerebel Raceday

POC Cerebel Raceday

POC Cerebel Raceday

POC Cerebel Raceday

  • POC Cerebel Raceday
  • POC Cerebel Raceday
  • POC Cerebel Raceday
  • POC Cerebel Raceday
  • POC Cerebel Raceday
  • POC Cerebel Raceday
  • POC Cerebel Raceday
  • POC Cerebel Raceday

POC Cerebel Raceday

Opis produktu POC Cerebel Raceday

Cerebel Raceday to kask triathlonowy POC , ten model wyróżnia się możliwością użycia w najtrudniejszych okolicznościach. Jego konstrukcja obejmuje grubsze obszary, a dodatkowo zawiera zewnętrzną obudowę komputera.

Jeśli chodzi o dopasowanie, ta wersja zawiera bezpieczny system, który obejmuje wewnętrzne wypełnienie. Wśród zalet, które znajdziesz, jest jego zdolność do regulacji temperatury Coolbest.

Model dostępny jest w trzech rozmiarach S (50 56 cm), M (54 60 cm) i L (58 62 cm), możesz również wybierać z różnych kolorów.

Ósemkowy Aero opiera się na nagradzanych ósemkowy hełm, ale nadal rozwijane dla osiągów aerodynamicznych oraz do stosowania w jeździe na czas i imprez, gdzie niska drag ma zasadnicze znaczenie, bez uszczerbku dla bezpieczeństwa, wagi i komfortu.

To zapewnia większe pokrycie i dodatkową ochronę świątyń i tył głowy. Aby dodatkowo zwiększyć bezpieczeństwo, wkładka EPS jest strategicznie grubsze w najbardziej narażonych obszarów i jest pokryta przez zewnętrzną skorupą PC.

Oryginalne i pełni funkcje owijania budowlanych unibody shell jako monocoque i wzmacnia właściwości ochronne i budowa integralności kasku przy zachowaniu niskiej wagi.

System regulacji rozmiaru ultralight zapewnia wygodne i bezpieczne dopasowanie i wewnętrzna wyściółka Coolbest pomaga obniżyć temperaturę w interfejsie pomiędzy kaskiem i głowy.

Cechy:

Zewnętrzna Microshell dla osiągów aerodynamicznych

Wysokowydajne EPS liner, zoptymalizowane gęstości

Całkowicie owijania unibody budowa muszli

Ultralekki system regulacji rozmiaru, zaprojektowane z myślą o małej powierzchni styku

Ramiączka formowana wkładką

Temperatura regulacji Coolbest wyściółkę

Dane techniczne:

Rozmiary: S (50 56 cm), M (54 60 cm), L (58 62 cm)

Waga: 210 g (S), 215 g (M), 225 g (L)


EN1078 WAŻNA UWAGA Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z przepisami europejskimi EN1078. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie tego kasku w innych krajach, które nie podlegają tej europejskiej homologacji EN1078, zniechęcając do używania tego w tych krajach.

POC Cerebel Raceday dostępny w różnych typach. Kup go w bikeinn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, POC Cerebel Raceday posiada oficjalną gwarancję marki POC. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Ochrona i kategorii Kaski.

Cechy POC Cerebel Raceday

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij