Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

POC

POC Know

  • POC Know
  • POC Know

POC Know

Opis produktu POC Know

Z ramki wykonane z lekkiego, elastycznego i wytrzymałego grilamid, wiem, to nadaje się do niemal każdego sportowego wysiłku. Hydrofilowe pobyty gumowe trzymającego się drogi nawet gdy jest mokra, więc okulary będą trzymać się swojego nosa podczas przenoszenia, bez względu na deszcz lub transpiracji.

Soczewki nylonowe są traktowane Ripel, do jasnej wizji i łatwe czyszczenie.Dane techniczne:


Zastosowanie: naturalne światło z kolorowych polach odwzorowanie / długotrwałym użytkowaniu

Warunkiem światła: słońce

Zabiegi: ripel

VLT: 14.9%

Kategoria Obiektyw: kot. 3


Z POC Know, gwarantujemy najlepszy sprzęt rowerowy. Dodatkowo w bikeinn znajdziesz najwyższą jakość w najlepszej cenie. Wybierz nasz sklep rowerowy i skup się jedynie na korzyściach płynących korzystania z produktów POC. Nasz zespół ekspertów rowerowy dzieli się swoimi opiniami, by pomóc Ci w zakupie. Wszystko byś mógł otrzymywać najlepsze oferty i promocje Ochrona za każdym razem.

Cechy POC Know

Wiek
Rodzaj soczewki
Użycie
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij