up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

POC

POC Octal Aero AVIP Ładowanie Tabletów I Laptopów Do

plus
  • 360POC Octal Aero AVIP Ładowanie Tabletów I Laptopów Do
  • Play videoPOC Octal Aero AVIP Ładowanie Tabletów I Laptopów Do
  • POC Octal Aero AVIP Ładowanie Tabletów I Laptopów Do

POC Octal Aero AVIP Ładowanie Tabletów I Laptopów Do

Opis produktu POC Octal Aero AVIP Ładowanie Tabletów I Laptopów Do

Kask POC Octal Aero AVIP, oferujący dobrą widoczność i przewagę aerodynamiczną, jest oszałamiającym, wysokowydajnym hełmem. Wytrzymała, szybka i stylowa zadaszona konstrukcja, idealna na szosę, próby czasowe, triathlon lub zawody Ironman oraz dla tych, którzy chcą niezrównanego przyrostu prędkości.

Tylko nieznacznie cięższy od Octal, Octal Aero AVIP jest noszony przez Cannondale Garmin Pro Cycling Team. Ten kask z dodaną zewnętrzną mikrokorupą z pewnością będzie hełmem z wyboru w przypadku szybkich, wietrznych wyścigów klasycznych na początku sezonu w Belgii.

W przypadku wszystkich kasków POC bezpieczeństwo ma ogromne znaczenie. Octal Aero to najwyższej klasy kask POC, używany przez takich jak Andrew Talansky i Daniel Martin, ten hełm jest szybki, lekki i stylowy sposób na ochronę głowy.

Ochronę zapewnia specjalnie skonstruowana wyściółka ze styropianu (EPS), która jest grubsza w kluczowych obszarach podatnych na uderzenia. Ta podszewka jest pokryta zewnętrzną powłoką z poliwęglanu (PC), która zapewnia większe pokrycie wrażliwych obszarów, takich jak skronie, i zapewnia większe pokrycie niż konkurencyjne marki kasków.

Konstrukcja skorupy uni jest niesamowicie mocna i daje bardzo lekki kask, zaledwie 215 gramów w jego średniej wielkości.

Kask Octal Aero AVIP został zaprojektowany tak, aby był aerodynamiczny, ale również dobrze wentylowany. Wentylacja jest zapewniona dzięki starannie umieszczonym otworom wentylacyjnym, które kierują przepływ powietrza, aby utrzymać chłód w głowie.

System wyściółki Coolbest został zainstalowany wewnątrz kasku. Zwiększa to dodatkowo przepływ powietrza i kontrolę wilgoci, a tym samym obniża temperaturę między kaskiem a głową.

Projekt tego futurystycznie wyglądającego kasku zdobył POC wielu fanów i nagród. Bezszwowe zintegrowane paski kasku uformowane w podszewce zapewniają czysty i dyskretny profil.

Kask Octoc Aero AVIP firmy POC ma owinięte, pełne dopasowanie do głowy, wspomagane przez minimalistyczny, prosty, ale bardzo skuteczny system utrzymywania. Pozwala to kierowcy wybrać dopasowanie dokładnie do jego osobistych preferencji.

AVIP jest systemem uwagi, widoczności, interakcji i ochrony POC. Ma to na celu zwiększenie widoczności i zwiększenie bezpieczeństwa. POC wyprodukował Octal Aero AVIP w jasnozielonym pomarańczowym kolorze i dodał kod kreskowy In Case of Emergency (ICE). Ten kod kreskowy umożliwia rejestrację danych osobowych w kasku, dzięki czemu w nieszczęśliwym wypadku służby ratunkowe będą mogły, przy pomocy wymaganej aplikacji, zebrać wszystkie niezbędne informacje.


Funkcje:

AVIP: Koncepcja ochrony interakcji widoczności uwagi
Zewnętrzna mikropowłoka zapewniająca aerodynamikę
Wysokowydajna wyściółka ze styropianu (EPS), zoptymalizowana pod względem gęstości
Całkowicie owijająca się konstrukcja skorupy unibody
Ultralekki system regulacji rozmiaru, zaprojektowany z niskim obszarem kontaktu
Paski uformowane w podszewkę
Wyściółka Coolbest regulująca temperaturę
Odblaskowe łaty i kombinacje kolorów dla lepszej widoczności
Tag Scannable In Case of Emergency (ICE)


Dane techniczne:

Waga: 210gEN1078 WAŻNA UWAGA Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z przepisami europejskimi EN1078. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie tego kasku w innych krajach, które nie podlegają tej europejskiej homologacji EN1078, zniechęcając do używania tego w tych krajach.

Kupuj swoje ulubione Ochrona modele i ciesz się rowerowy. Masz prawo do zwrotu w ciągu 30 dni, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu POC Octal Aero AVIP Ładowanie Tabletów I Laptopów Do. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zakupu POC Octal Aero AVIP Ładowanie Tabletów I Laptopów Do, skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów w rowerowy telefonicznie lub email.

Cechy POC Octal Aero AVIP Ładowanie Tabletów I Laptopów Do

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up