Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

POC

POC Tectal Race Spin

POC Tectal Race Spin

POC Tectal Race Spin

POC Tectal Race Spin

  • POC Tectal Race Spin
  • POC Tectal Race Spin
  • POC Tectal Race Spin
  • POC Tectal Race Spin
  • POC Tectal Race Spin
  • POC Tectal Race Spin

POC Tectal Race Spin

Opis produktu POC Tectal Race Spin

Kask Poc Tectal Race Spin zapewnia komfort, lekkość, wentylację, precyzyjne dopasowanie i bezpieczeństwo wyspecjalizowanym rowerzystom w kolarstwie górskim lub enduro, gdzie ryzyko uderzenia o drzewo jest większe.

Właśnie dlatego Poc dołożył starań, aby wybrać najlepsze materiały do zaprojektowania tego kasku rowerowego : obudowa Unibody i PC jest w pełni zbudowana w jednym kawałku i jest bardziej odporna na uderzenia w ostre przedmioty.

Technologia Spin gwarantuje komfort dzięki silikonowej podkładce, a podszewka EPS jest bardzo odporna na uderzenia pionowe i ukośne. Wentylacja działa optymalnie, dzięki czemu głowa jest zawsze świeża. Możesz łatwo dostosować ten kask rowerowy za pomocą formowanych pasków.

Dzięki funkcjom kilku nagradzanych kasków POC i jednoczęściowej konstrukcji skorupy po raz pierwszy wprowadzonej do naszego przełomowego kasku drogowego Octal, Tectal Race SPIN zapewnia ochronę i wentylację na niespotykaną dotąd skalę dla rowerzystów górskich.

Dzięki włączeniu SPIN (Shearing Pad INside), naszego opatentowanego systemu technologii podkładek silikonowych, kask dalej opiera się na całym naszym podejściu do projektowania i budowy, aby zapewnić najwyższy poziom komfortu, dopasowania i wydajności.

Inne funkcje bezpieczeństwa obejmują system mostka aramidowego dla lepszej integralności strukturalnej i wzmocnioną wkładkę EPS. Konstrukcja skorupy unibody wspiera integralność kasku, zapewniając jednocześnie niską wagę. A dzięki zoptymalizowanej i ocenianej wentylacji za pomocą testów w tunelu aerodynamicznym SPIN Race Tectal zapewnia lekką, niezawodną ochronę, która pozwoli ci zachować spokój podczas przekraczania szlaku.

Regulowany szczyt:

Dzięki regulowanemu daszkowi upewnij się, że na wzrok nie ma wpływu światło słoneczne.

Piruet, obrót:

Żelowa membrana silikonowa wewnątrz wyściółki kasku stanowi podstawę naszej opatentowanej technologii SPIN (Shearing Pad INside).

Klip do gogli:

Upewnij się, że twoje gogle trzymają się mocno na swoim miejscu za każdym razem, gdy trafisz na szlak za pomocą tego odpinanego klipsa.

Cechy:

Dedykowany kask do jazdy na rowerze górskim, zaprojektowany w celu zapewnienia większego zasięgu w świątyniach i tylnej części głowy.

W pełni owinięta konstrukcja skorupy unibody dla zwiększenia wytrzymałości kasku

Kask zintegrowany z opatentowanymi wkładkami SPIN (Shearing Pad Inside)

Lekki

Wysoce wentylowany dzięki unikalnej konstrukcji wentylacyjnej POC

Technologia mostka aramidowego zintegrowana z wkładką dla zwiększenia integralności strukturalnej

Wysokowydajna skorupa PC zakrywająca większą część wkładki w celu zwiększenia bezpieczeństwa i ochrony przed ostrymi przedmiotami

Prosty i łatwy system regulacji dla idealnego dopasowania

Precyzyjne paski formowane w podszewce dla dodatkowego komfortu

Klips do gogli

Regulowany daszek

Odbłyśnik Recco

Dane techniczne:

Waga: 368g


EN1078 WAŻNA UWAGA Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z przepisami europejskimi EN1078. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie tego kasku w innych krajach, które nie podlegają tej europejskiej homologacji EN1078, zniechęcając do używania tego w tych krajach.

Nie czekaj dłużej i kup POC Tectal Race Spin. Jeśli potrzebujesz więcej informacji o POC Tectal Race Spin, możesz skontaktować się z bikeinn, poprzez nasz formularz kontaktowy. bikeinn oferuje ekskluzywne produkty Ochrona dla rowerowy i innych aktywności. Nasze Ochrona sprawią, że będziesz cieszyć się z uprawiania ulubionego sportu i codziennych aktywności oraz jakości sprzętu Kaski.

Cechy POC Tectal Race Spin

Płeć
Wiek
ochrona kask
Użycie
Kolor

Recenzje klientów i pytania (3)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Świetny produkt, doskonała obsługa w sklepie

-

Produkt, który nie zawodzi, tak jak się spodziewałem, to marka, która budzi zaufanie. I interakcja z doskonałym sklepem, zawsze spełniona wysyłkami !!

Jak rękawiczka!

-

Niesamowity kask, wygląd, dopasowanie i funkcjonalność to 10 na 10

Przejrzeć

-

Fajny kask! Siedzi bardzo dobrze!

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij