Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Poc

Poc Ventral Air Spin

  • Poc Ventral Air Spin
  • Poc Ventral Air Spin
  • Poc Ventral Air Spin

Poc Ventral Air Spin

Opis produktu Poc Ventral Air Spin

Nasz nowy kask do ćwiczeń został zaprojektowany tak, aby zapewniać chłód w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie było. Dzięki precyzyjnym otworom wentylacyjnym i wewnętrznym kanałom kontrolującym wlot i wylot powietrza zarówno przy niskich, jak i wysokich prędkościach, kask zapewnia doskonały efekt chłodzenia na całej głowie. Idealny na długie przejażdżki po górach lub cieplejsze dni w siodle. Zwycięzca prestiżowej nagrody Design and Innovation Award 2019, Ventral Air SPIN poprawia profil aerodynamiczny zawodników i minimalizuje opór. Specjalne strefy przepływu powietrza poprawiają wentylację i chłodzenie, a zoptymalizowana aerodynamicznie krawędź spływu zmniejsza turbulencje. Wyjątkowo lekki Ventral Air SPIN został opracowany zgodnie z naszym podejściem allhelmet. Posiada całkowicie owiniętą konstrukcję skorupy unibody i wkładkę EPS, zapewniając idealną równowagę między ciężarem i bezpieczeństwem. Nasz opatentowany system silikonowej podkładki SPIN również jest dostępny. Praktyczne funkcje obejmują lekki system regulacji rozmiaru, który gwarantuje spersonalizowane dopasowanie, oraz garaż na oko zapewniający łatwe i bezpieczne przechowywanie okularów, gdy nie są używane.

Funkcje:

Zoptymalizowany pod względem konstrukcyjnym kask z precyzyjnymi portami wentylacyjnymi i wewnętrznymi kanałami do kontroli wlotu i wylotu powietrza zarówno przy wysokich, jak i niskich prędkościach.

Ekstremalne chłodzenie i wentylacja dzięki portom i innowacyjnej konstrukcji wewnętrznego przepływu powietrza.

Unikalna konstrukcja zoptymalizowana za pomocą testów CFD pod kątem wydajności aerodynamicznej i minimalnych turbulencji powietrza.

Zawiera opatentowany system podkładek silikonowych POC, SPIN (Shearing Pad INside).

Wysokowydajna wkładka EPS z ukierunkowaną i zoptymalizowaną gęstością, zapewniająca idealną równowagę między niską wagą a ochroną przed zderzeniami.

W pełni owinięta konstrukcja skorupy unibody zwiększa bezpieczeństwo i integralność kasku.

Lekki system regulacji wagi dla spersonalizowanego dopasowania.

Łatwo regulowane precyzyjne pasy zakotwiczone w wyściółce kasku zapewniają dodatkowy komfort i bezpieczeństwo.

Garaż dla oczu, aby okulary były bezpiecznie ustawione na kasku.

Używany przez EF Education First Pro Cycling Team.

Dane techniczne:

Waga 230 g


EN1078 WAŻNA UWAGA Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z przepisami europejskimi EN1078. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie tego kasku w innych krajach, które nie podlegają tej europejskiej homologacji EN1078, zniechęcając do używania tego w tych krajach.

Witaj w naszej Poc Ventral Air Spin specjalnej promocji. W bikeinn, klienci znajdą nie tylko najlepsze ceny sprzętu rowerowy, ale również informacje na temat produktów rowerowy, które chcą kupić?. Ceny produktów są aktualne, oraz wszelkie niezbędne filtry są dostępne, co pozwala na porównanie podobnych produktów z najlepszych kategoriach takich jak Kaski .

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Cechy Poc Ventral Air Spin

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Dobry zakup

-

Miałem kask POC i odnowiłem go na ten. Pokazuje większy komfort i jest bardziej stylizowany niż w poprzednim modelu. Bardzo zadowolony

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Podobne produkty

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij