Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

POC

POC Will

  • POC Will
  • POC Will
  • POC Will

POC Will

Opis produktu POC Will

Will jest rama styl życia z atrybutami wydajności. Ramka grilamid jest lekkie, elastyczne i trwałe, co czyni go idealnym do niemal każdego sportowego wysiłku. Hydrofilowe pobyty gumowe trzymającego się drogi nawet gdy jest mokra, więc okulary będą trzymać się swojego nosa podczas przenoszenia, bez względu na deszcz lub transpiracji. Soczewki nylonowe są traktowane Ripel do jasnej wizji i łatwe czyszczenie.Dane techniczne:


Zastosowanie: interpretacje / inne wykorzystanie

Warunkiem światła: słońce

Zabiegi: ripel

VLT: 14.9%

Kategoria Obiektyw: kot. 3


W sklepie bikeinn z rowerowy znajdziesz POC Will w różnych rozmiarach i kolorach. Co więcej, możesz dopełnić swoje zamówienie produktami podobnymi do POC Will, m.in. z kategorii Ochrona od swojego sklepu rowerowy online. Przeczytaj poradnik naszych ekspertów rowerowy na temat sprzętu, a także opinie o POC Will.

Cechy POC Will

Wiek
Rodzaj soczewki
Użycie
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Okulary

-

Jestem zadowolony z zakupionych okularów. Bardzo wygodne.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij