up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Polar

Polar Bluetooth Smart Sos Pomidorowy

plus
  • Play videoPolar Bluetooth Smart Sos Pomidorowy
  • Polar Bluetooth Smart Sos Pomidorowy

Polar Bluetooth Smart Sos Pomidorowy

Opis produktu Polar Bluetooth Smart Sos Pomidorowy

Cechy:

Poprawia technikę jazdy i identyfikuje optymalną kadencję

Ingerencja w dane wolne kadencji pozwala ocenić indywidualnych wyników

Aerodynamiczny i lekki


Witaj w naszej Polar Bluetooth Smart Sos Pomidorowy specjalnej promocji. W bikeinn, klienci znajdą nie tylko najlepsze ceny sprzętu rowerowy, ale również informacje na temat produktów rowerowy, które chcą kupić?. Ceny produktów są aktualne, oraz wszelkie niezbędne filtry są dostępne, co pozwala na porównanie podobnych produktów z najlepszych kategoriach takich jak Czujniki .

Cechy Polar Bluetooth Smart Sos Pomidorowy

Kolor
Rodzaj produktu
Łączność

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Top

-

Kupiłem czujnik rytmu tydzień temu. Paczka przyszła bardzo punktualnie (pomimo Corony). Co do urządzenia; Jest bardzo łatwy do zainstalowania na rowerze i bardzo szybko łączy się z moim Polar Vantage. Top

Polarny czujnik kadencji

-

Obiekt otrzymano z niewielkim opóźnieniem, ale akceptowalny w tych czasach uwięzienia. Zainstalowany oprócz mojego miernika polarnego m460. Łatwy i szybki montaż.

Wszystko dobrze

-

Przybył dobrze i na czas, złą rzeczą jest to, że odkryłem problem baterii, ale to nie jest problem Bikeinn, ale biegunów, które sprawią, że będę szukał innej marki, która pozwoli wymienić baterię

Jak zawsze idealnie

-

Używam go z V650 i doskonale

Bardzo dobrze

-

Używam go z Polar V650. Łączenie jest szybkie i działa idealnie. Problem baterii w produktach polarnych nie jest nowy.

Musisz mieć!

-

Szukałem czujnika, aby kadencja pojawiła się na zegarku Vantage M. Kupiłem ten. Instalacja trwała około 10 minut, wszystko jest proste i jasne (na stronie polar.com znajduje się wideo). Wszystko działa świetnie!

Mały i potężny

-

Trwały czujnik rytmu

Polarny czujnik prędkości

-

Dobry produkt, ale godne ubolewania jest to, że nie możesz samemu wymienić baterii ... niezbyt zielony, aby odesłać go z powrotem do Polar, aby sam wykonał operację! Dlatego taniej jest kupić nowy czujnik: to absurd!

Wszystko ok

-

Mamy wszystko w porządku, zamontowane i działające w polarnym M450, 5 gwiazdek.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up